PracaOferty pracy Frankfurt nad Menem › Pracownik ds. Obsługi Bagażu na Lotnisku

Kto szuka:

HPD Südliche Weinstraße GmbH

Stanowisko:

Pracownik ds. Obsługi Bagażu na Lotnisku

Lokalizacja:

Frankfurt nad Menem

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków:
  • Przenoszenie i Załadunek Bagażu: Zajmowanie się transferem bagażu z terminala do samolotu i umieszczanie go w lukach bagażowych.
  • Odbiór i Dostarczanie Bagażu: Wyciąganie bagażu z samolotu, transport na lotnisko i umieszczanie na taśmie do odbioru przez pasażerów.
  • Obsługa Sprzętu Transportowego: Prowadzenie i zarządzanie pojazdami oraz urządzeniami służącymi do przemieszczania bagażu.
  • Zarządzanie Towarami Niebezpiecznymi: Bezpieczna obsługa i sortowanie ładunków specjalnych, w tym materiałów niebezpiecznych.
  • Kategoryzacja Bagażu: Klasyfikowanie i segregowanie bagażu według określonych kryteriów przed załadunkiem lub po rozładunku.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze Wymagania:
  • Kurs Języka Niemieckiego Online: Konieczność uczestnictwa w kursie językowym prowadzonym w trybie online.
  • Certyfikat Niekaralności: Wymagane jest przedstawienie zaświadczenia o braku przeszłości kryminalnej.
  • Prawo Jazdy Kategorii B: Posiadanie prawa jazdy kat. B
  • Dowody Zatrudnienia z Ostatnich 5 Lat: Wymagane są dokumenty potwierdzające nieprzerwaną aktywność zawodową w ciągu ostatnich pięciu lat, wliczając okresy bezrobocia lub edukacji.
  • Sprawność Fizyczna i Elastyczność Czasowa: Oczekujemy gotowości do pracy fizycznej oraz dyspozycyjności do pracy zmianowej, również w dni świąteczne i weekendy.

Firma oferuje:

Co Oferujemy Pracownikom:
  • Wynagrodzenie: Po zakończonym szkoleniu wynagrodzenie wynosi 16.37 euro brutto na godzinę, plus dodatkowe premie: 25% za pracę nocną, 50% za pracę w niedziele i 100% za pracę w dni świąteczne.
  • Umowa o Pracę: Oferujemy stabilne zatrudnienie na pełen etat z niemieckim pracodawcą bez pośrednika na czas nieokreślony.
  • Grafik: Praca w trzyzmianowym systemie
  • Nadgodziny: Istnieje możliwość pracy w nadgodzinach.
  • Standardowe Zakwaterowanie: Zapewniamy dobrej jakości zakwaterowanie dla naszych pracowników. Gwarantujemy pokój jednoosobowy w nim znajduje lodówka, telewizor i kuchenka elektryczna.
  • Przygotowanie: Szkolenie i uzyskanie odpowiednich certyfikatów lotniskowych.
  • Dodatek: Zwrot kosztów za dojazd do pracy komunikacja miejska, w przypadku samochodu miejsce parkingowe.
  • Nauka języka: Podczas 6-8 tygodni nauki języka wypłacane jest wynagrodzenie w wysokości 1000-1500€ netto (Możliwość kontynuowania nauki języka po przyjeździe na koszt pracodawcy)
  • Doświadczenie w Renomowanej Firmie: Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w uznanej, międzynarodowej firmie na lotnisku we Frankfurcie.
  • Bonus Urlopowy: Dodatkowo oferujemy 800 euro dodatku urlopowego.

Prowadzimy zajęcia z języka niemieckiego oraz kurs przygotowawczy, który trwa od 6 do 8 tygodni. Zajęcia odbywają się online, z domu, i trwają 2 godziny dziennie, od poniedziałku do piątku. Po zakończonym kursie odbywa się egzamin na poziom A2.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-13

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: HPD Südliche Weinstraße GmbH

branże: Praca fizyczna

Praca - wiadomości i porady

  • Dni wolne od pracy i kalendarz świąt 2024

    Dni wolne od pracy i kalendarz świąt 2024

    Za niespełna miesiąc Boże Narodzenie. A niektórzy z nas myślą nie tylko o tegorocznych świętach, ale z uwagą śledzą świąteczny kalendarz 2024. Ile wypada dni wolnych od pracy w przyszłym roku? Kiedy możemy zaplanować dłuższy ...

  • GUS: średnia krajowa w III 2024 wyższa o 12% r/r

    GUS: średnia krajowa w III 2024 wyższa o 12% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

  • Jakie wynagrodzenia w produkcji i logistyce?

    Jakie wynagrodzenia w produkcji i logistyce?

    Z niedoborem pracowników boryka się wiele branż, m.in. logistyczna i produkcyjna. Jakimi wynagrodzeniami kuszą ich pracodawcy? Agencja zatrudnienia Trenkwalder przeanalizowała wysokość zarobków na najbardziej popularnych stanowiskach ...

  • Kontrola zwolnienia lekarskiego przez ZUS. Co nam grozi, gdy nie ma nas w domu?

    Kontrola zwolnienia lekarskiego przez ZUS. Co nam grozi, gdy nie ma nas w domu?

    Prawidłowość wykorzystania zwolnień lekarskich kontrolowana jest przez ZUS, ale także przez pracodawcę, jeśli zatrudnia ponad 20 osób. Czy ZUS zapowiada wizytę kontrolera? Co zrobić gdy w trakcie tej wizyty nie było nas w domu?

  • Oszustwa internetowe: uwaga na atrakcyjne oferty pracy!

    Oszustwa internetowe: uwaga na atrakcyjne oferty pracy!

    Doniesienia z Wielkiej Brytanii wskazują na ogromny wzrost oszustw internetowych wycelowanych w osoby poszukujące pracy. Okazuje się, że tylko na przestrzeni ostatnich dwóch lat ich liczba powiększyła się aż o 300%. Proceder ten ...