PracaOferty pracy HolandiaPracownik ds. czyszczenia i montażu w pomieszczeniach sterylnych (Cleanroom)

Kto szuka:

W&F Detacheringen

Pracownik ds. czyszczenia i montażu w pomieszczeniach sterylnych (Cleanroom)

Lokalizacja:

Holandia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Naszą misją jest zapewnienie najwyższej jakości usług czyszczenia oraz produkcji opakowań dla pomieszczeń sterylnych. Specjalizujemy się w zaawansowanych technologiach, dostosowując metody czyszczenia do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Obowiązki:

- Profesjonalne czyszczenie powierzchni w pomieszczeniach sterylnych zgodnie z wysokimi standardami technologicznymi;

- Produkcja oraz montaż specjalistycznych opakowań w strefach wolnych od kurzu;

- Dbanie o utrzymanie najwyższych standardów higieny i czystości.

Wymagania:

- Precyzja i umiejętność dokładnej pracy w sterylnym środowisku;

- Zaangażowanie i dbałość o szczegóły;

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

- Zamiłowanie do pracy w czystym, kontrolowanym środowisku;

- Doświadczenie w pracy w cleanroom będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- Atrakcyjne warunki finansowe według norm NBBU;

- Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu ;

- Swiadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii;

- Dobre warunki mieszkaniowe;

- Transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy;

- Długoterminowe zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie pracy;

- Ubezpieczenie zdrowotne;

- Darmowy kurs języka niderlandzkiego.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-17

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: W&F Detacheringen

branże: Praca fizyczna

Z rozwiązań chmurowych korzysta coraz więcej firm, a co za tym idzie poszukiwani są wykwalifikowani w tej dziedzinie eksperci. Jakich kompetencji poszukują u nich pracodawcy? Sprawdziła to firma Capgemini Polska.

Za niespełna miesiąc Boże Narodzenie. A niektórzy z nas myślą nie tylko o tegorocznych świętach, ale z uwagą śledzą świąteczny kalendarz 2024. Ile wypada dni wolnych od pracy w przyszłym roku? Kiedy możemy zaplanować dłuższy ...

Nadchodzi czas wzmożonej pracy wielu branż, co w naturalny sposób generuje zapotrzebowanie na pracowników sezonowych. Tego typu zatrudnienie daje możliwość dodatkowego zarobku, jest też często szansą na zdobycie doświadczenia zawodowego ...

O tym, że dyskryminowanie płacowe mężczyzn jest spoko i innych problemach z definicją i liczeniem luki płacowej w Dyrektywie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2023/970.

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.