PracaOferty pracy ThistedPracownik do produkcji elementów betonowych

Kto szuka:

JKS A/S

Stanowisko:

Pracownik do produkcji elementów betonowych

Lokalizacja:

Thisted

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • System 3 zmian: poranna, popołudniowa oraz wieczorna

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Prawo jazdy + własny samochód
  • Znajomość języka angielskiego
  • Doświadcznie przy produkcji betonu

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Legalne zatrudnienie przez duńską agencje pracy.
  • Pracę tymczasową na duńskich warunkach.
  • Możliwość długoterminowej współpracy.
  • Wyplata co 2 tygodnie (tygodnie parzyste).
  • Urlopowe 12,5%.
  • SH
  • Składki emerytalne
  • Zapewniamy opiekę administracyjna: karta podatkowa, ubezpieczenie.
  • Wsparcie naszych konsultantów przez cały okres trwania umowy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-10

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: JKS A/S

branże: Praca fizyczna

W 2024 roku spodziewany jest znaczny wzrost zwolnień grupowych w Polsce. Takie plany ogłosiły już m.in. Agora, ING, IKEA, ABB czy BNP Paribas Bank Polska. Zwalnia nawet dotychczas szybko rosnący sektor usług biznesowych. W centrach usług w ...

Proces rozliczania wynagrodzenia kierowcy jest dość skomplikowany, o czym najdobitniej świadczyć może liczba popełnianych przy nim błędów. Taki stan rzeczy wynika m.in. z często zmieniających się w branży transportowej przepisów. Jak ...

Planując zmianę pracy i nową ścieżkę zawodową, należy solidnie przygotować się do procesu rekrutacji. Choć każdy z nas zapewne choć raz miał okazję uczestniczyć w rozmowie z rekruterem, to warto pamiętać o kilku ważnych zasadach ...

Z okazji Dnia Matki, Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, na jakie wsparcie z ZUS mogą liczyć ubezpieczone mamy.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.