PracaOferty pracy TilburgPracownik cleanroom (produkcja opakowań) 13,68€ brutto/h Holandia

Kto szuka:

LINK2WORK Sp. z o.o.

Pracownik cleanroom (produkcja opakowań) 13,68€ brutto/h Holandia

Lokalizacja:

Tilburg

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • zaawansowane technologicznie czyszczenie powierzchni
  • produkcja opakowań przeznaczonych do pomieszczeń czystych
  • montaż opakowań w strefie wolnej od kurzu
  • przygotowywanie opakowań do czyszczenia w sterylnym pomieszczeniu

Oferujemy

  • zatrudnienie na holenderskich warunkach
  • stawkę 13,68€ brutto/h
  • wynagrodzenie wypłacane tygodniowo
  • możliwość nadgodzin
  • 25 dni urlopu
  • 8,33% dodatku urlopowego
  • zakwaterowanie firmowe (104,75€ tyg)
  • ubezpieczenie płatne €35,50/tydzień
  • szybki proces rekrutacji

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • doświadczenie w pracy w czystym pomieszczeniu i/lub przy opakowaniach - mile widziane
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność precyzyjnej pracy
  • dokładność i zaangażowanie

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-03

do końca oferty: 21 dni

pracodawca: LINK2WORK Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł

Artykuł stanowi podsumowanie wyników Kompleksowego raportu płacowego wiosna/lato 2024. W badaniu wzięło udział 979 firm. Większość stanowiły firmy produkcyjne (57%). Najwięcej firm prowadziło swoją działalność na terenie województwa ...

Freelancing wyraźne zyskuje na popularności - z najnowszych doniesień portalu Freelancehunt.com wynika, że liczba wolnych strzelców, którzy rejestrują się na stworzonych dla nich platformach, rośnie w dwucyfrowym tempie, sięgając niekiedy ...

Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy realizowane jest w ramach uprawnień kierowniczych pracodawcy. W konsekwencji pracodawca ma prawo wtórnie zobowiązać pracownika do świadczenia pracy (zgoda zatrudnionego nie jest wymagana) ...

Polska uplasowała się na 9. miejscu na świecie w rankingu największych podwyżek płacy minimalnej, ze wzrostem o 18,9% rok do roku - wynika z analizy Picodi Polska.

9 maja obchodzony jest Dzień Europy. Z tej okazji firma Antal sprawdziła, jaki wpływ na polski rynek pracy miało wejście do Unii Europejskiej.