PracaOferty pracy Niemcy › Pracownik bez doświadczenia - z językiem niemieckim Niemcy

Kto szuka:

Matchmaker Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik bez doświadczenia - z językiem niemieckim Niemcy

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszych klientów zagranicznych poszukujemy pracowników bez doświadczenia w wielu obszarach.

Jeżeli znasz język niemiecki, aplikuj do Nas! My dobierzemy do Ciebie odpowiednią ofertę.

Szczegóły:
Rozpoczęcie projektu: od zaraz
Zakończenie projektu: długo lub krótko terminowe zatrudnienie
Miejsce: wiele lokalizacji, Niemcy

Wymagania:
- znajomość j.  niemieckiego- min A2-B1
- mile widziane własne auto na wyjazd

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie- od 13,50-18,50 € brutto/h
- dodatki za zmiany -  jeżeli stanowiska są zmianowe, posiadamy różne oferty
- możliwość wyjazdu par, grup, znajomych
- darmowe zakwaterowanie w pełni wyposażone z WiFi
- stabilne zatrudnienie na dłuższy okres czasu
- wsparcie polskiego Koordynatora na czas trwania wyjazdu
- wsparcie na każdym etapie rekrutacji, a także pomoc w sprawach organizacyjnych.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego 664 150 382

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-01

do końca oferty: 58 dni

pracodawca: Matchmaker Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna