PracaOferty pracy Holandia › Praca w Holandii – Order Picker Dział Deep Freeze

Carriere Contracting International Recruitment Polska sp. z o.o.

Stanowisko:

Praca w Holandii – Order Picker Dział Deep Freeze

Lokalizacja:

Holandia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

TA OFERTA NIE WYMAGA DOŚWIADCZENIA!

Stanowisko: Order Picker/ Zbieracz zamówień na dziale Deep Freeze

  • Praca w magazynie Lidl polega na zbieraniu zamówień spożywczych. Będziesz to robić z użyciem systemu zbierania głosowego tzw. voice pick oraz kompletowaniu zamówień złożonych przez internet.
  • Praca odbywa się w mroźni.
  • W pracy będziesz używać elektrycznych wózków EPT (nie wymagamy uprawnień), aby przewozić zamówione towary. Darmowe szkolenie będzie przeprowadzone w firmie.

Miejsce pracy: Holandia, Almere

O firmie, w której będziesz pracować:

Lidl to popularna sieć supermarketów w całej Europie, w tym w Polsce. Sklepy funkcjonują w sumie w 30 krajach, a w samej Holandii znajduje się aż 440 oddziałów. Firma oferuje prace na magazynie w Almere w Holandii.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym od EUR 15,39 brutto/h + dodatki
    - Dodatek urlopowy 1,44 brutto/h EUR (wypłacany po zakończeniu pracy)
    - Dodatek wakacyjny 1,10 brutto/h EUR
  • W sumie z dodatkami możesz zarobić nawet EUR 17,93 brutto/h
  • Dodatek za pracę w niedziele
  • Możliwość robienia nadgodzin
  • Zorganizowane zakwaterowanie zgodne z SNF
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Darmowy transport do pracy
  • Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

O nas: Carrière International to jedna z najszybciej rozwijających się agencji zatrudnienia, pozyskująca pracowników na rynek niderlandzki. Dla naszych holenderskich klientów rekrutujemy już od prawie 20 lat, w czasie których zrealizowaliśmy ponad 92 000 ofert pracy w takich branżach jak: logistyka, produkcja, ogrodnictwo czy rolnictwo. Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy, posiadająca certyfikat nr 691 wydany przez Marszałka Województwa Opolskiego.

Spodobała Ci się ta oferta? Aplikuj już teraz!

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:

  • Gotowość do wyjazdu na okres min. 3 miesięcy
  • Gotowość do pracy w tygodniu i w weekendy
  • Znajomość angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację z kolegami z pracy
  • Chęć do pracy w niskich temperaturach

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-03

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: Carriere Contracting International Recruitment Polska sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

Praca - wiadomości i porady

  • Emerytury pomostowe. Co się zmieniło od 1 stycznia 2024?

    Emerytury pomostowe. Co się zmieniło od 1 stycznia 2024?

    Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

  • Wypalenie zawodowe oraz quiet quitting. Jak sobie z nimi radzić?

    Wypalenie zawodowe oraz quiet quitting. Jak sobie z nimi radzić?

    Według raportu Smartscope "Dobrostan Psychiczny w Pracy" aż 2/3 Polaków może odczuwać symptomy wypalenia zawodowego. Przepracowanie, przewlekły stres czy quiet quitting to problemy, z którymi musimy sobie poradzić. W jaki sposób? Oto ...

  • Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy

    Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy

    Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy realizowane jest w ramach uprawnień kierowniczych pracodawcy. W konsekwencji pracodawca ma prawo wtórnie zobowiązać pracownika do świadczenia pracy (zgoda zatrudnionego nie jest wymagana) ...

  • 23,9 mln IOSKU za 2023 rok na PUE ZUS

    23,9 mln IOSKU za 2023 rok na PUE ZUS

    Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

  • Dni wolne od pracy i kalendarz świąt 2024

    Dni wolne od pracy i kalendarz świąt 2024

    Za niespełna miesiąc Boże Narodzenie. A niektórzy z nas myślą nie tylko o tegorocznych świętach, ale z uwagą śledzą świąteczny kalendarz 2024. Ile wypada dni wolnych od pracy w przyszłym roku? Kiedy możemy zaplanować dłuższy ...