PracaOferty pracy Holandia › Praca w Holandii – Order Picker Dział Deep Freeze

Carriere Contracting International Recruitment Polska sp. z o.o.

Stanowisko:

Praca w Holandii – Order Picker Dział Deep Freeze

Lokalizacja:

Holandia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

TA OFERTA NIE WYMAGA DOŚWIADCZENIA!

Stanowisko: Order Picker/ Zbieracz zamówień na dziale Deep Freeze

  • Praca w magazynie Lidl polega na zbieraniu zamówień spożywczych. Będziesz to robić z użyciem systemu zbierania głosowego tzw. voice pick oraz kompletowaniu zamówień złożonych przez internet.
  • Praca odbywa się w mroźni.
  • W pracy będziesz używać elektrycznych wózków EPT (nie wymagamy uprawnień), aby przewozić zamówione towary. Darmowe szkolenie będzie przeprowadzone w firmie.

Miejsce pracy: Holandia, Almere

O firmie, w której będziesz pracować:

Lidl to popularna sieć supermarketów w całej Europie, w tym w Polsce. Sklepy funkcjonują w sumie w 30 krajach, a w samej Holandii znajduje się aż 440 oddziałów. Firma oferuje prace na magazynie w Almere w Holandii.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym od EUR 15,39 brutto/h + dodatki
    - Dodatek urlopowy 1,44 brutto/h EUR (wypłacany po zakończeniu pracy)
    - Dodatek wakacyjny 1,10 brutto/h EUR
  • W sumie z dodatkami możesz zarobić nawet EUR 17,93 brutto/h
  • Dodatek za pracę w niedziele
  • Możliwość robienia nadgodzin
  • Zorganizowane zakwaterowanie zgodne z SNF
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Darmowy transport do pracy
  • Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

Wymagania:

  • Gotowość do wyjazdu na okres min. 3 miesięcy
  • Gotowość do pracy w tygodniu i w weekendy
  • Znajomość angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację z kolegami z pracy
  • Chęć do pracy w niskich temperaturach

O nas: Carrière International to jedna z najszybciej rozwijających się agencji zatrudnienia, pozyskująca pracowników na rynek niderlandzki. Dla naszych holenderskich klientów rekrutujemy już od prawie 20 lat, w czasie których zrealizowaliśmy ponad 92 000 ofert pracy w takich branżach jak: logistyka, produkcja, ogrodnictwo czy rolnictwo. Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy, posiadająca certyfikat nr 691 wydany przez Marszałka Województwa Opolskiego.

Spodobała Ci się ta oferta? Aplikuj już teraz!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-24

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: Carriere Contracting International Recruitment Polska sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna