PracaOferty pracy AustriaPraca w Austrii - cieśla szalunkowy - Leoben-Graz-Villach

Kto szuka:

APN Plus Sp. z o.o.

Stanowisko:

Praca w Austrii - cieśla szalunkowy - Leoben-Graz-Villach

Lokalizacja:

Austria

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego austriackiego kontrahenta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:
cieśla szalunkowy

Miejsce pracy: okolice Graz, Leoben, Villach - Austria
Przewidywany start: od najbliższego poniedziałku
Długość kontraktu: na czas nieokreślony
Stawka na start: 17,94€ brutto + dieta 26,40€

Szalunki w systemach PERI i DOKA, wylewanie betonu. Mile widziane brygady.
Praca po 8-10 godzin dziennie. Zjazdy możliwe co 1 lub 2 tygodnie.

Wymagania

- doświadczenie
- znajomość systemów szalunkowych
- znajomość j. niemieckiego (min. 1 osoba w brygadzie)
- samochód

Oferujemy

- austriacką umowę o pracę (Kollektivvertrag) na czas nieokreślony z miesięcznym okresem próbnym
- legalne i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- wynagrodzenie płatne na konto (do 15 dnia następnego miesiąca),
- możliwość pobierania zaliczek,
- bezpłatne zakwaterowanie lub dieta nocna 15€,
- ubezpieczenie,
- 13sta i 14sta pensja (Weihnachtsgeld, Urlaubsgeld)
- profesjonalną obsługę przed wyjazdem, pomoc w organizacji transportu do Austrii.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-18

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: APN Plus Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Wysokość płacy minimalnej to aktualnie gorący temat w Polsce. W 2023 roku mieliśmy do czynienia z dwukrotną podwyżką minimalnego wynagrodzenia. Taka sytuacja będzie miała miejsce również w 2024 roku.

Nadchodzi czas wzmożonej pracy wielu branż, co w naturalny sposób generuje zapotrzebowanie na pracowników sezonowych. Tego typu zatrudnienie daje możliwość dodatkowego zarobku, jest też często szansą na zdobycie doświadczenia zawodowego ...

LinkedIn, globalna platforma biznesowa, przyciąga ponad miliard użytkowników z całego świata, z czego blisko 257 milionów zarejestrowanych jest tylko w Europie. Obecnie serwis ten obsługiwany jest w 26 językach, a zespół liczący prawie 20 ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.

Pojawiły się najnowsze doniesienia o zarobkach, na które pracownicy IT mogli liczyć w minionym kwartale. Opracowanie zwraca również uwagę na dość ciekawe zjawisko, jakim jest wzrost liczby pracodawców oferujących pracę w IT, wskazując ...