PracaOferty pracy Szwajcaria › Praca - Personel Medyczny - SZWAJCARIA - Szwajcarska Umowa.

Kto szuka:

Rekrutacja-Kozow

Stanowisko:

Praca - Personel Medyczny - SZWAJCARIA - Szwajcarska Umowa.

Lokalizacja:

Szwajcaria

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

PRACA  - PERSONEL MEDYCZNY - SZWAJCARIA - SZWAJCARSKA UMOWA O PRACĘ.

Szwajcarski  Pracodawca  Zatrudni
Personel  Medyczny do Szwajcarskich  Klinik , Szpitali  i  Domów Opieki.
Zatrudnienie  od   Lipiec , Sierpień   i  w kolejnych  m-cach  2024.

WYNAGRODZENIE
Dyplomowany Pielegniarz  92.350 € brutto / Rok.
Instrumentariusz   97.620 € brutto / Rok.
Asystent Medyczny 73.800 € brutto / Rok.
Położnicy 84.400 € brutto / Rok.

Lekarz Rezydent  100.500  € brutto / Rok.
Lekarz Oddzialowy 168.000 € brutto / Rok.
Lekarz Kierujący   210.000 € brutto / Rok.

Dyplomowany Radiolog 94.000 € brutto / Rok.
Analityk Biomedyczny 89.700 € brutto / Rok.
Fizjoterapeuci  86.500 € brutto / Rok.
Ergoterapeuci 84.400 € brutto / Rok.

OFERUJEMY
Optymalizację Dokumentów Rekrutacyjnych
do Przygotowania  Rozmowy Rekrutacyjnej z Szwajcarskim Pracodawcą.

Prowadzimy Kandydata przez Szwajcarski Proces Uznania Kwalifikacji.
Edukacyjnych i Przejmujemy Koszty za Nostryfikacje Dyplomów.
Wspieramy w Kontaktach z Szwajcarskimi Urzedami
( Rejestracje , Podatki , Ubezpieczenie Zdrowotne) oraz w Poszukiwaniu Mieszkania.

Jesteśmy Twoim Długoterminowym  Partnerem dla Planowania Kariery Zawodowej  w Szwajcarii.

Jeśli  Oferta Pracy wzbudziła  Państwa  zainteresowanie
prosimy o przesyłanie  Dokumentów Aplikacyjnych w wersji polskiej lub niemieckiej
oraz  prosimy o przeslanie Zdjecia Kandydata.

Jesteśmy do Państwa Dyspozycji  Służymy  Doradztwem  i Pomocą.

Wymagania stawiane pracownikowi:

PROFIL KANDYDATA
Ukończona Szkoła w Kierunku  Medycznym ( Studia , Studium , Licencjat ).
Znajomość języka niemieckiego
w stopniu komunikatywnym warunek konieczny  od poziomu B2.

Samodzielność i Odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków
Obszerna wiedza fachowa z zakresu Pielęgniarstwa i Medycyny

Empatia, Umiejętności społeczne i umiejętności optymalnego
reagowania w sytuacjach Stresowych.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-29

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: Rekrutacja-Kozow

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja