PracaOferty pracy Holandia › PRACA NA WAKACJE – Pracownik magazynu DPD – BEZ JĘZYKA – nawet €16,31brutto/h

Carriere Contracting International Recruitment Polska sp. z o.o.

PRACA NA WAKACJE – Pracownik magazynu DPD – BEZ JĘZYKA – nawet €16,31brutto/h

Lokalizacja:

Holandia, Oirschot

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Praca za granicą i do tego BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA OBCEGO tylko na wakacje? Dzięki naszej nowej ofercie to możliwe! Dołącz do międzynarodowego giganta kurierskiego DPD!

Czym będziesz się zajmować:

  • Do Twoich zadań należeć będzie przygotowanie zamówień do wysyłki, a także załadunek i rozładunek samochodów dostawczych.
  • Zmiany: (14:00 – 22:30, 18:30 – 4:00, 22:30 – 7:00)

Lokalizacja: Oirschot, Holandia

O firmie, w której będziesz pracować:

DPD to największa międzynarodowa sieć kurierska, która składa się z ponad 800 magazynów w prawie 30 krajach w całej Europie. Firma codziennie dostarcza 8,4 mln paczek! DPD oferuje pracę na magazynie w Oirschot (ok. 15 km od Eindhoven).

Oferujemy:

• Gwarantowane wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym od € 13,68 brutto/h + dodatki:
- Dodatek urlopowy €1,49 brutto/h (wypłacany po zakończeniu pracy)
- Dodatek wakacyjny €1,14 brutto/h
W sumie z dodatkami możesz zarobić €16,31 brutto/h

• Dodatek dla kierowcy €5 dziennie
• Płatne nadgodziny
• Możliwość regularnej współpracy
• BRAK WIEKÓWKI
• Ubezpieczenie holenderskie
• Możliwość zakwaterowania i transportu do pracy
• Opiekę polskiego koordynatora
• Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
• Chęć wyjazdu na okres wakacji
• Gotowość do pracy zmianowej
• Gotowość do pracy w soboty i niedziele
• Sprawność fizyczna
• Nie wymagamy znajomości angielskiego ani doświadczenia!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-29

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: Carriere Contracting International Recruitment Polska sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna