PracaOferty pracy Holandia - SevenumPraca na produkcji przy wymianie noży tnących

Kto szuka:

Contrain Group SA

Stanowisko:

Praca na produkcji przy wymianie noży tnących

Lokalizacja:

Holandia - Sevenum

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla jednego z naszych holenderskich klientów, specjalizującego się w produkcji świeżych sałatek poszukujemy osób do pracy na działach związanych z procesem produkcji  i pakowania produktów.

Szczegóły:

  • wymiana noży w maszynach tnących
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • przestrzeganie zasad BHP

Atuty pracy:

  • stawka 19,40 € brutto/h*
  • nie wymagamy doświadczenia
  • wymagana komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • praca zmianowa
  • wsparcie polskojęzycznego Koordynatora Operacyjnego
  • zakwaterowanie w kraju wykonywanej pracy
  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

*łącznie z dodatkiem urlopowym oraz wakacyjnym otrzymywanym za każdą normatywną godzinę pracy (bez nadgodzin i godzin specjalnych)

Dzięki polskiej umowie:

  • odkładasz środki na emeryturę w Polsce
  • zachowujesz ciągłość ubezpieczenia
  • nie tracisz prawa do dodatków socjalnych i zasiłku dla bezrobotnych

Agencja zatrudnienia – numer wpisu 5612

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-24

do końca oferty: 21 dni

pracodawca: Contrain Group SA

branże: Produkcja / Przemysł

41% polskich pracodawców przy wyborze kandydata zwraca uwagę na jego poczucie odpowiedzialności i rzetelności, a 37% wskazuje na umiejętność komunikacji, współpracy i pracy zespołowej. Dla 32% firm ważna jest kreatywność talentów. Jak ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w styczniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,8% wyższe r/r i wyniosło 7768,35 zł brutto. Względem grudnia 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było wyższe ...

O tym, że dyskryminowanie płacowe mężczyzn jest spoko i innych problemach z definicją i liczeniem luki płacowej w Dyrektywie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2023/970.

Z rozwiązań chmurowych korzysta coraz więcej firm, a co za tym idzie poszukiwani są wykwalifikowani w tej dziedzinie eksperci. Jakich kompetencji poszukują u nich pracodawcy? Sprawdziła to firma Capgemini Polska.

W 2023 roku mediana wynagrodzeń osób pracujących w Polsce wyniosła 7 144 PLN i była wyższa o 887 PLN niż w roku ubiegłym (o 14,2%). Niestety dysproporcje między zarobkami kobiet i mężczyzn nadal są bardzo widoczne. Podobnie jak w latach ...