eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy EindhovenPraca magazynowa w Holandii!

Kto szuka:

InterKadra Sp. z o.o.

Stanowisko:

Praca magazynowa w Holandii!

Lokalizacja:

Eindhoven

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce pracy : Eindhoven/Helmond/Holandia
Start pracy : od zaraz!

Do twoich obowiązków będzie należało:

  • zbieranie i kompletowanie zamówień,
  • przygotowanie produktów do wysyłki,
  • praca ze skanerem ręcznym,
  • proste prace magazynowe.

Oczekujemy:

  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • czynnego prawa jazdy kat.B
  • dyspozycyjności do podjęcia pracy fizycznej.

UWAGA! Mile widziane osoby z Holandii!

Oferujemy:

  • holenderską umowę o pracę,
  • tygodniowe wynagrodzenia,
  • zorganizowane zakwaterowanie,
  • stabilne zatrudnienie,
  • opiekę polskiego koordynatora na miejscu,

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-16

do końca oferty: 35 dni

pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

W I półroczu 2024 ZUS skontrolował 260,8 tys. osób na zwolnieniach lekarskich. W efekcie wydał 18,6 tys. decyzji wstrzymujących dalszą wypłatę zasiłków chorobowych. Jakie są najczęstsze powody nieprawidłowego wykorzystywania zwolnień? ...

Rok 2023 na rynku pracy IT upłynął pod znakiem zwolnień i mniejszej liczby rekrutacji. Wzrost wynagrodzeń nieco wyhamował, ale i tak w niektórych specjalizacjach wyniósł nawet 20-25 proc. Takie wnioski płyną z raportu "Rynek pracy IT w ...

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

O tym, że wykształcenie i twarde umiejętności to coraz częściej za mało, aby przykuć uwagę rekrutera, mówi się nie od dziś. Kolejnym potwierdzeniem kluczowego znaczenia umiejętności miękkich są najnowsze doniesienia platformy ...