PracaOferty pracy NiemcyPRACA DLA SPAWACZY BEZ AKTUALNYCH CERTYFIKATÓW

Kto szuka:

ImpactJob

Stanowisko:

PRACA DLA SPAWACZY BEZ AKTUALNYCH CERTYFIKATÓW

Lokalizacja:

Niemcy, różne lokalizacje

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW  ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Spawanie cienkich blach, stali nierdzewnej oraz rur oraz elementów metalowych metodą WIG
  • Czytanie rysunku technicznego
 WYMAGANIA:
  • Minimum 3-letnie udokumentowane doświadczenie w zawodzie spawacza WIG (warunek konieczny)
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód na wyjazd
ZAPEWNIAMY:
  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie  (14 euro brutto/godzina + 20 euro netto diety/przepracowany dzień + 220 euro netto diety/przepracowany tydzień)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie
  • Telefon alarmowy dla osób dojeżdżających czynny w każdy weekend
  • Możliwość aplikacji bez wysłania CV
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-30

do końca oferty: 60 dni

pracodawca: ImpactJob

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.

Jeżeli z jakichś powodów nie jesteśmy w stanie samodzielnie załatwić spraw w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, możemy udzielić pełnomocnictwa innej osobie. Kogo możemy upoważnić do reprezentowania nas? Jak to zrobić? Jakich spraw ...

Gdy zachoruje ktoś bliski, na czas opieki nad nim można pobierać zasiłek opiekuńczy - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Jednak przepisy ściśle określają, ile dni w roku możemy korzystać z tego świadczenia. Długość zasiłku ...

W niniejszym artykule sprawdziliśmy, jak na rynku pracy radzą sobie absolwenci największych polskich uniwersytetów ekonomicznych.

Dynamiczny rozwój sztucznej inteligencji wzbudza nie tylko ciekawość, ale również obawę. Pewnie większości z nas w ostatnim czasie przemknęła przez głowę myśl - co w przyszłości stanie się z moją pracą? Na to pytanie oczywiście ...