PracaOferty pracy NiemcyPRACA DLA PAR - PAKOWACZ BEZ NIEMIECKIEGO

Kto szuka:

ImpactJob

Stanowisko:

PRACA DLA PAR - PAKOWACZ BEZ NIEMIECKIEGO

Lokalizacja:

Niemcy, różne lokalizacje

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prace magazynowe
  • Pakowanie
  • Sortowanie
WYMAGANIA:
  • Mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku magazyniera/komisjonera/pakowacza
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd
ZAPEWNIAMY:
  • Umowę o pracę z niemieckimi pracodawcami
  • Pełny pakiet socjalny
  • Możliwość długotrwałego lub sezonowego zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (13,50 euro brutto/godzina, od października stawka godzinowa brutto wzrasta do 14 euro)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Telefon alarmowy dla osób dojeżdżających czynny w każdy weekend
  • Zakwaterowanie
  • Możliwość pracy dla PAR
  • Możliwość aplikacji bez wysłania CV
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Pomoc w tłumaczeniu i przygotowaniu dokumentów
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-24

do końca oferty: 60 dni

pracodawca: ImpactJob

branże: Produkcja / Przemysł

Prawo niezmiennie pozostaje jednym z najchętniej wybieranych kierunków studiów w Polsce. Potwierdzają to dane z raportu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, dotyczące wyników rekrutacji na rok akademicki 2023/2024, podczas której ...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Profil zaufany jest środkiem identyfikacji elektronicznej. Pomimo jego wielu zalet i coraz szerszego zastosowania, w Polsce nie ma obowiązku prawnego posiadania i korzystania z tego rozwiązania. Nie istnieją również przepisy, na podstawie ...

Branża IT przechodzi burzliwy okres zmian. Spowolnienie gospodarcze, niestabilna sytuacja polityczna, a przede wszystkim skokowy rozwój technologii spowodowały, że rynek IT utracił jedną ze swych ważnych cech - pewność zatrudnienia. Obecne ...

Polska uplasowała się na 9. miejscu na świecie w rankingu największych podwyżek płacy minimalnej, ze wzrostem o 18,9% rok do roku - wynika z analizy Picodi Polska.