eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy NiemcyPosadzkarz

Kto szuka:

Garnowski Consulting

Stanowisko:

Posadzkarz

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Pracodawca jest rodzinną firmą z Nadrenii-Palatynatu, istniejącą od 58 lat i mającą ugruntowaną pozycję w regionie. Firma specjalizuje się w wykonawstwie posadzek przemysłowych i komercyjnych w takich budynkach jak hale produkcyjne i magazynowe, laboratoria, warsztaty, szpitale, budynki użyteczności publicznej, garaże, parkingi, itp. W ofercie znajdują się m.in. posadzki z żywicy akrylowej, posadzki elektrostatyczne, posadzki niskoemisyjne, posadzki HSD, zawsze wykonywane zgodnie z najwyższymi standardami i niemieckimi normami DIN

                                                Dla wzmocnienia zespołu poszukujemy od zaraz osób na stanowisko

                                                                                                 Posadzkarz

                                                                                    Idar-Oberstein / Niemcy

Obowiązki:

•            Wykonywania posadzek przemysłowych i komercyjnych z wieloskładnikowych żywic    akrylowych

•           Umiejętność pracy w zespole

•           Dokumentowanie wykonanych zadań

•           Współpraca z zespołem i przełożonym

•           Drobne pomiary

•           Dbanie o powierzony sprzęt i urządzenia

•           Przestrzeganie przepisów, wytycznych i wskazówek

Wymagania stawiane pracownikowi:

• Wykształcenie budowlane lub pokrewne

• Doświadczenie w wykonywaniu posadzek z żywic akrylowych lub podobnych

• Podstawowa znajomość j. niemieckiego

Nasza oferta:

• Umowa o pracę z renomowaną niemiecką firmą na czas nieokreślony, na pełny etat, zgodnie z niemieckim prawem pracy

• Stawka godzinowa od 18 EUR brutto

•  Możliwość szybkiego awansu na stanowisko majstra – stawka od 21 EUR brutto

• Elastyczny czas pracy, standardowy cykl to 15 dni pracy i 5-dniowy zjazd do Polski

• Samochód firmowy na zjazdy do Polski na koszt pracodawcy

• Komfortowe zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych, zorganizowane przez pracodawcę. Opłata miesięczna 250 EUR obejmująca wszystkie media, internet, itp.

• Płatny urlop 25 dni

• Rekreacja firmowa

• Profesjonalna odzież robocza

• Kursy j.niemieckiego opłacone przez pracodawcę, dla chętnych

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-16

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Garnowski Consulting

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

9 maja obchodzony jest Dzień Europy. Z tej okazji firma Antal sprawdziła, jaki wpływ na polski rynek pracy miało wejście do Unii Europejskiej.

Polska uplasowała się na 9. miejscu na świecie w rankingu największych podwyżek płacy minimalnej, ze wzrostem o 18,9% rok do roku - wynika z analizy Picodi Polska.

Branża IT to rynek, który zgłasza nieustające zapotrzebowanie na specjalistów. Podobnie jednak jak dzieje się w innych sektorach i w IT mamy do czynienia z zatrudnieniowymi trendami. Jakie tendencje widoczne są obecnie? Odpowiedzi na to ...

Zbliża się koniec roku szkolnego i akademickiego. Wielu młodych ludzi już myśli o tym, żeby podjąć pracę, która pozwoli im wyjechać na wakacje czy dorobić z myślą o kolejnym roku na uczelni czy w szkole. Co wybrać - pracę dorywczą ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w styczniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,8% wyższe r/r i wyniosło 7768,35 zł brutto. Względem grudnia 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było wyższe ...