PracaOferty pracy NiemcyPOMOCNIK PRODUKCJI- wiązek i przewodów/ NIEMCY

Kto szuka:

Dako Job Center

Stanowisko:

POMOCNIK PRODUKCJI- wiązek i przewodów/ NIEMCY

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

STANOWISKO: POMOCNIK PRODUKCJI

MIEJSCE PRACY:  Poppendorf / NIEMCY

OPIS STANOWISKA:

  •  Produkcja wiązek włókien na bardzo skomplikowanych instalacjach produkcyjnych;
  •  Produkcja i obsługa maszyn
  •  Praca w pomieszczeniu sterylnym
  •  Jest produkowany sprzęt medyczny : membrany dla urządzeń Dializy
  •   Kontrola jakości wyrobów gotowych
  •  Zadania dokumentacyjne przy wsparciu przyjaznego dla użytkownika systemu ERP
  •  Pakowanie produktów

Wymagania stawiane pracownikowi:

WYMAGAMY:

  • DYSPOZYCYJNOŚĆ DO PODJĘCIA PRACY OD ZARAZ
  • STARANNOŚĆ ORAZ SUMIENNOŚĆ
  • UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE
  • GOTOWOŚĆ DO PODJĘCIA PRACY W SYSTEMIE ZMIANOWYM
  • PRAWO JAZDY KAT. B/ WŁASNY SAMOCHÓD - mile widziane
  • ZNAJOMOŚĆ J. NIEMIECKIEGO - mile widziane

 OFERUJEMY:

  • ZATRUDNIENIE W OPARCIU O UMOWĘ O PRACĘ TYMCZASOWĄ - NA ROK
  • GWARANTOWANA STAWKA GODZINOWA:
  • DODATEK DLA KIEROWCY ZA KAŻDY PRZEJECHANY KILOMETR
  • LICZNE DODATKI: ZA PRACĘ W GODZ. NOCNYCH, DODATEK ZA NADGODZINY
  • POMOC W ORGANIZACJI ZAKWATEROWANIA NA TERENIE NIEMIEC
  • WSPARCIE POLSKIEGO KOORDYNATORA
  • WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS / €
  • LICZNE PREMIE I BONUSY: M.IN. SYSTEM POLEĆ PRACOWNIKA

WYJEDŹ Z NAMI I ZDOBĄDŹ BONUSY NA START*:

  • 80€ - DODATEK DO TRANSPORTU
  • 50€ - DODATEK DLA KIEROWCY
  •  DODATEK ZA KAŻDE POLECENIE

(oferta ograniczona czasowo)

*więcej informacji uzyskasz u naszego rekrutera

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-15

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: Dako Job Center

branże: Produkcja / Przemysł

Miniony rok branża automotive może zaliczyć do udanych. Prognozy na najbliższą przyszłość nie są już jednak tak optymistyczne, co nie pozostaje bez wpływu na poziom zatrudnienia w sektorze. Nie oznacza to jednak, że pracodawcy porzucili ...

Czy trudno jest obecnie o znalezienie pracy w handlu? Odpowiedzi na to i inne pytania dostarcza najnowsze opracowanie Grafton Recruitment, które dowodzi, że w drugim kwartale bieżącego roku liczba ofert pracy wzrosła o 16% rdr. Zapotrzebowanie ...

Projekt ustawy o warunkach dopuszczalności powierzania pracy cudzoziemcom na terytorium RP, przedstawiony przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, koncentruje się aktualnie na formie zatrudnienia opartej na umowie o pracę. Nie ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.

Wysokość płacy minimalnej to aktualnie gorący temat w Polsce. W 2023 roku mieliśmy do czynienia z dwukrotną podwyżką minimalnego wynagrodzenia. Taka sytuacja będzie miała miejsce również w 2024 roku.