PracaOferty pracy Holandia › Pomocnik operatora wycinarek laserowych

Kto szuka:

W&F Detacheringen

Stanowisko:

Pomocnik operatora wycinarek laserowych

Lokalizacja:

Holandia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Pomocnik operatora wycinarek laserowych poszukiwany.

Nasz klient specjalizuje się wycinaniem niestandardowych wyrobów z blach i rur ze stali nierdzewnej, czarnej i aluminium. Realizowane przez nich  zamówienia spełniają najwyższy poziom jakości.

Obowiązki:

• pomoc we wkładaniu produktów do wycinarek laserowych,

• prace wykończeniowe ( szlifowanie ) oraz kontrola jakości,

• czyszczenie stołów wycinarek laserowych

• dbanie o porządek stanowiska pracy oraz maszyn.

Wymagania:

• komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

• zaangażowanie,

• mile widziane wyksztalcenie techniczne,

• umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy:

• atrakcyjne warunki finansowe według norm NBBU

• stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu

• świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii

• dobre warunki mieszkaniowe

• transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy

• długoterminowe zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie pracy

• ubezpieczenie zdrowotne

• darmowy kurs języka niderlandzkiego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-25

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: W&F Detacheringen

branże: Praca fizyczna