PracaOferty pracy 80788 MonachiumPomoc kuchenna - wyjazdy dla par, grup, znajomych Niemcy

Kto szuka:

Matchmaker Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pomoc kuchenna - wyjazdy dla par, grup, znajomych Niemcy

Lokalizacja:

80788 Monachium , Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla jednego z naszych klientów zagranicznych poszukujemy pomocy kuchennych

BEZ ZNAJOMOŚCI J.NIEMIECKIEGO!
WYJAZDY DLA PAR!

Klient świadczy usługi z zakresu sprzątania i utrzymywania czystości.

Szczegóły:
Rozpoczęcie projektu: od 1.08.
Zakończenie projektu: długoterminowa współpraca
Miejsce: 80788 Monachium , Niemcy

Wymagania:
- własne auto na wyjazd- 70 euro brutto/mies
- mile widziana znajomość j. angielskiego

Obowiązki:
- prace porządkowe na kuchni
- zmywanie naczyń
- proste pracy pomocnicze na kuchni

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie- 13,50  euro brutto/h
- dodatek za wyjazd własnym autem
- darmowe zakwaterowanie- w pełni wyposażone z WIFI
- możliwość wyjazdu par, grup, znajomych
- ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny
- możliwość długoterminowej współpracy
- wsparcie polskiego Koordynatora na czas trwania projektu.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu 664 150 382

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-08-19

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: Matchmaker Sp. z o.o.

branże: Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia / Katering

Zmieniasz pracę, jesteś w okresie wypowiedzenia i dopadła cię grypa? A może właśnie straciłeś pracę i zachorowałeś zanim znalazłeś nowe miejsce zatrudnienia? Zakład Ubezpieczeń Społecznych uspokaja - także w tym okresie ...

Ostatni miesiąc wakacji przyniósł istotne zmiany w zakresie delegowania kierowców w transporcie drogowym. 19 sierpnia 2023 roku w życie weszły nowe przepisy Pakietu Mobilności, które zmieniają sposób rozliczania wynagrodzeń polskich ...

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lipcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,6% wyższe r/r i wyniosło 8278,63 zł brutto.

Gdy zachoruje ktoś bliski, na czas opieki nad nim można pobierać zasiłek opiekuńczy - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Jednak przepisy ściśle określają, ile dni w roku możemy korzystać z tego świadczenia. Długość zasiłku ...