eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy › Pielęgniarz / Opiekun osób starszych

Kto szuka:

H2H HUMAN TO HUMAN

Stanowisko:

Pielęgniarz / Opiekun osób starszych

Lokalizacja:

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

OBOWIĄZKI:
  • Opieka całodobowa na miejscu (w domu podopiecznego)
  • Wsparcie w czynnościach samoobsługowych, w tym utrzymaniu higieny osobistej i czynnościach pielęgnacyjnych
  • Prowadzenie gospodarstwa domowego: przygotowywanie posiłków, pomoc podczas posiłków, sprzątanie pomieszczeń mieszkalnych, robienie zakupów, pranie itp.
  • Wsparcie przy przyjmowaniu leków zgodnie z planem lekarza (brak konieczności wykonywania czynności medycznych)
  • Wsparcie społeczne poprzez prowadzenie rozmów z podopiecznym podczas wspólnych aktywności, np. spacerów i gier
  • Pomoc w nagłych wypadkach

Wymagania stawiane pracownikowi:

WYMAGANIA:
  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Dobra organizacja pracy, cierpliwość, empatia, punktualność, otwartość, komunikatywność
  • Doświadczenie w pracy z osobami starszymi
  • Doświadczenie w udzielaniu pierwszej pomocy osobom starszym
  • Ważne prawo jazdy będzie atutem
  • Praca na pełny etat: 40 godzin tygodniowo (7 dni)
  • Dostȩpność w krótkim terminie, najlepiej od zaraz

Firma oferuje:

OFERUJEMY:
  • Pracę na pełen etat na czas określony
  • Wynagrodzenie Brutto: +/- 2400€ miesięcznie
  • Bezpłatny nocleg i wyżywienie u osób objętych opieką
  • Możliwość korzystania z samochodu (jeśli jest dostępny)
  • Ubezpieczenie społeczne w Niemczech

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-30

do końca oferty: 21 dni

pracodawca: H2H HUMAN TO HUMAN

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja