PracaOferty pracy Niemcy › PIELĘGNIARKA / PIELĘGNIARZ - NIEMCY - 3500 €

Kto szuka:

GM Agencja Pracy

Stanowisko:

PIELĘGNIARKA / PIELĘGNIARZ - NIEMCY - 3500 €

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

GM – Agencja Pracy to firma którą tworzy zespół o wieloletnim doświadczeniu. Prowadzimy rekrutację dla niemieckiej firm, która istnieje już długi czas na niemieckim rynku pracy i cieszy się nieposzlakowaną opinią. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Pielęgniarka / Pielęgniarz

Opis stanowiska:

  • Praca na stanowisku pielęgniarki / pielęgniarza
  • Praca w klinikach lub szpitalach

Zakres obowiązków:

  • Opieka pielęgniarska nad pacjentami
  • Praca wg harmonogramu pracy
  • Pobieranie materiałów do badań diagnostycznych.
  • Przygotowanie pacjentów do badań specjalistycznych.

Oferujemy:

  • Pracę w systemie zmian z możliwością dopasowania grafiku do dyspozycyjności
  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą (ubezpieczenie zdrowotne, emerytalne, pielęgnacyjne, wypadkowe, od utraty pracy)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanych kwalifikacji (od 5.000 Euro brutto do 6.500 euro miesięcznie przy 40 godzinnym tygodniu pracy)
  • Dodatki za pracę:
  • nadgodziny i nocna zmiana +25%
  • niedziele +50%
  • święta +100%
  • Urlop wypoczynkowy 30 dni
  • Premia Świąteczna, dodatek finansowy do urlopu (600 Euro brutto)
  • Premia powitalna (1000 Euro brutto)
  • Pomoc w nostryfikacji dyplomu zawodowego
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • Bezpłatne zakwaterowania
  • Zwrot kosztów podróży
  • Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności na miejscu od złożenia wniosku na zasiłek na dzieci aż po uzyskanie zaświadczenia o niekaralności)

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie medyczne
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu
  • Doświadczenie w pracy w niemieckim domu opieki lub klinice
  • Znajomość języka niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Prawo jazdy będzie dodatkowym atutem

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-29

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: GM Agencja Pracy

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja