eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracyParkingowy / Pracownik portu

Kto szuka:

Praca.pl

Stanowisko:

Parkingowy / Pracownik portu

Lokalizacja:

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • przeparkowywanie samochodów w porcie
  • sprawdzanie stanu technicznego przyjmowanych pojazdów

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekujemy:
  • 2 lata czynne prawo jazdy kategorii B oraz umiejętność precyzyjnego parkowania
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • wypłaty tygodniowe
  • umowę holenderską
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • transport do/z pracy
  • zakwaterowanie
  • opiekę polskojęzycznych koordynatorów

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-25

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Praca.pl

branże: Praca fizyczna

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

Z okazji Dnia Matki, Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, na jakie wsparcie z ZUS mogą liczyć ubezpieczone mamy.

Branża IT to rynek, który zgłasza nieustające zapotrzebowanie na specjalistów. Podobnie jednak jak dzieje się w innych sektorach i w IT mamy do czynienia z zatrudnieniowymi trendami. Jakie tendencje widoczne są obecnie? Odpowiedzi na to ...

Od 26 kwietnia ubiegłego roku pracownicy mogą korzystać z dwóch dodatkowych dni urlopu uzasadnionego działaniami tzw. siły wyższej. Jak wskazują eksperci, Polacy w praktyce bardzo często wykorzystują te 16 godzin jako zastępstwo za urlop ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.