PracaOferty pracy AlkmaarOrderpicker dla sieci sklepów spożywczych w Holandii - od zaraz!

Kto szuka:

Flexcraft Polska Sp z o.o.

Orderpicker dla sieci sklepów spożywczych w Holandii - od zaraz!

Lokalizacja:

Alkmaar, Holandia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Vomar jest odnoszącą sukcesy organizacją supermarketów z 66 oddziałami. Zakład zatrudnia obecnie ponad 6 250 osób, rozsianych po oddziałach, siedzibie głównej, centrum dystrybucyjnym i własnych zakładach produkcyjnych.

Dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Orderpicker dla sieci sklepów spożywczych
Miejsce pracy – Alkmaar, Holandia
14,84 EUR brutto (stawka podstawowa + ADV)
Atrakcyjne dodatki zmianowe!
Dodatek wakacyjny 8,33%

Obowiązki:

  • zbieranie i realizacja zamówień w systemie voice-pick (nie musisz komunikować się biegle po angielsku!)
  • kompletowane i przygotowanie towaru do wysyłki,
  • przyjmowanie zwrotów,
  • dbałość o porządek w miejscu pracy,
  • możliwa praca na różnych działach magazynu

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • zaangażowanie
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • dobra organizacja pracy
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • chęć nawiązania współpracy na dłuższy okres

Oferujemy:

  • do stawki podstawowej 13,68 jest dodatek ADV, co daje stawkę 14,84 euro brutto
  • dodatki za pracę w systemie zmianowym
  • dodatek wakacyjny 8,33%
  • pomoc w organizacji wyjazdu i załatwieniu wszystkich formalności
  • płatności tygodniowe
  • zatrudnienie na podstawie umowy holenderskiej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • transport do/z pracy
    zakwaterowanie zgodne z normami SNF
  • opiekę polskojęzycznych koordynatorów
  • rekrutację on-line
  • współpracę długoterminową

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-21

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: Flexcraft Polska Sp z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy realizowane jest w ramach uprawnień kierowniczych pracodawcy. W konsekwencji pracodawca ma prawo wtórnie zobowiązać pracownika do świadczenia pracy (zgoda zatrudnionego nie jest wymagana) ...

Od 1 kwietnia wzrośnie wysokość jednorazowego odszkodowania z tytułu wypadku przy pracy i chorób zawodowych - zwraca uwagę Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu ubezpieczony ...

Polacy mieszkający za granicą mogą załatwić większość spraw związanych z wnioskiem o emeryturę bez konieczności osobistej wizyty w ZUS. W jaki sposób? Mogą to zrobić w czasie e-wizyty. Wystarczy ją wcześniej zarezerwować.

Fintech to jedna z najszybciej rozwijających się branż na świecie, w tym również w Polsce. Nowe technologie coraz bardziej przejmują kontrolę nad zarządzaniem finansami i pojawia się wiele nowych możliwości zawodowych. Jakie ...