PracaOferty pracy AlkmaarOrderpicker dla sieci sklepów spożywczych

Kto szuka:

Flexcraft Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Orderpicker dla sieci sklepów spożywczych

Lokalizacja:

Alkmaar

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce pracy – Alkmaar, Holandia

14,84 EUR brutto (stawka podstawowa + ADV)

Atrakcyjne dodatki zmianowe!

Dodatek wakacyjny 8,33%

Wymagania stawiane pracownikowi:

Obowiązki:
  • zbieranie i realizacja zamówień w systemie voice-pick (nie musisz komunikować się biegle po angielsku!)
  • kompletowane i przygotowanie towaru do wysyłki,
  • przyjmowanie zwrotów,
  • dbałość o porządek w miejscu pracy,
  • możliwa praca na różnych działach magazynu
Oferujemy:
  • do stawki podstawowej 13,68 jest dodatek ADV, co daje stawkę 14,84 euro brutto
  • dodatki za pracę w systemie zmianowym
  • dodatek wakacyjny 8,33%
  • pomoc w organizacji wyjazdu i załatwieniu wszystkich formalności
  • płatności tygodniowe
  • zatrudnienie na podstawie umowy holenderskiej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • transport do/z pracy
    zakwaterowanie zgodne z normami SNF
  • opiekę polskojęzycznych koordynatorów
  • rekrutację on-line
  • współpracę długoterminową
Wymagania:
  • zaangażowanie
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • dobra organizacja pracy
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • chęć nawiązania współpracy na dłuższy okres
Wynagrodzenie:
  • podstawowa stawka godzinowa brutto 13,68 EUR + dodatek ADV, co łącznie daje stawkę 14,84 EUR brutto/h!
  • atrakcyjne dodatki zmianowe, weekendowe oraz dodatek wakacyjny 8,33%

Firma oferuje:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość (KRAZ 273). Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku pracy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Recepcjonista (K/M) Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Doradca ds. podróży

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-10

do końca oferty: 29 dni

pracodawca: Flexcraft Polska Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł

Jak wynika z najnowszych doniesień serwisu Useme, pierwsze miesiące bieżącego roku przyniosły dość pokaźne wzrosty stawek oferowanych freelancerom. W niektórych przypadkach sięgnęły one nawet 50 proc. Wolni strzelcy mają zatem powody do ...

Jak wynika z danych GUS, tylko w I. półroczu 2023 r. zgłoszono 28 400 osób poszkodowanych w wypadkach przy pracy, czyli o 1,8% więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Zwiększyła się również liczba poszkodowanych przypadająca ...

W dzisiejszym świecie, znajomość języków obcych jest nie tylko atutem w życiu osobistym, ale przede wszystkim kluczem do sukcesu zawodowego. W erze, w której w biznesie zacierają się granice państw, a międzynarodowa współpraca jest na ...

W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.