PracaOferty pracy TilburgOrder picker (odzież) 13,68€ brutto/h + dodatki Tilburg

Kto szuka:

LINK2WORK Sp. z o.o.

Stanowisko:

Order picker (odzież) 13,68€ brutto/h + dodatki Tilburg

Lokalizacja:

Tilburg

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

• kompletowanie zamówień

• skanowanie, montowanie i przygotowanie zamówień i produktów do wysyłki

• kontrola jakości zewnętrznej produktów

OFERUJEMY

• zatrudnienie na holenderskich warunkach

• stawkę 13,68€ brutto/h

• dodatki zmianowe: między 19:00 a 21:00: 25%, między 21:00 a 00:00: 35%, między 00:00 a 06:00: 45%, soboty: 50%, a w niedziele: 100%

• gwarantowane 40h tygodniowo

• wynagrodzenie wypłacane tygodniowo

• możliwość nadgodzin - 130% dodatku, oraz pracy w soboty - 50% dodatku

• 25 dni urlopu przy pełnym etacie

• 8,33% dodatku urlopowego

• możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 122,50€/tydzień

• ubezpieczenie płatne €35,50/tydzień

• dodatek za podróż od 10km – 0,23€/km

• szybki proces rekrutacji

• pomoc przy odbiorze i przechowywaniu produktów

• wykonywanie innych standardowych zadań, takich jak pakowanie, przepakowywanie, zamykanie, owijanie, sprzątanie itp

• praca zmianowa (start od 06:00/09:00, zależnie od działu) lub popołudniowa zmiana (start o 14:30/15:30, zależnie od działu)

Wymagania stawiane pracownikowi:

• doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane

• komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego

• dokładność

• gotowość do pracy fizycznej

• umiejętność pracy w grupie oraz samodzielnie

• prawo jazdy kat. B

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-20

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: LINK2WORK Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

W 2024 roku nawet bez wykorzystywania urlopu czeka nas 115 dni odpoczynku. Tyle jest bowiem w ciągu roku sobót, niedziel i innych dni ustawowo wolnych od pracy. Jak dodamy do tego urlop, to okaże się, że na każdy dzień odpoczynku na pracę ...

Artykuł podsumowuje Raport płacowy Sedlak & Sedlak dla firm produkcyjnych - wiosna/lato 2024, bazujący na danych zebranych od lutego do kwietnia 2024 roku. W badaniu uczestniczyło 561 zakładów produkcyjnych. Dominujące branże to FMCG (21%) ...

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

W niniejszym artykule sprawdziliśmy, jak na rynku pracy radzą sobie absolwenci największych polskich uniwersytetów ekonomicznych.

9 maja obchodzony jest Dzień Europy. Z tej okazji firma Antal sprawdziła, jaki wpływ na polski rynek pracy miało wejście do Unii Europejskiej.