PracaOferty pracy OosterhoutOrder picker bez znajomości języka angielskiego

Kto szuka:

OTTO Work Force

Stanowisko:

Order picker bez znajomości języka angielskiego

Lokalizacja:

Oosterhout

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Czego potrzebujesz, aby odnieść sukces?
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Chęć do pracy na różnych zmianach
  • Praca z normami i wymaganiami
  • Dostępny przez dłuższy okres czasu
  • Znajomość języka angielskiego NIE JEST WYMAGANA!

Wymagania stawiane pracownikowi:

Jakie są Twoje zadania?

Jako Order Picker będziesz pracował na dwóch działach przy produktach o długiej żywotności i chłodniczych. Będziesz je zbierać, sprawdzać jakość i zarządzać zamówieniami w magazynie. Upewnij się, że każde zamówienie jest kompletne i na czas.

  • Zbieranie produktów
  • Sprawdzanie jakości
  • Przygotowywanie zamówień
  • Podnoszenie paczek o różnej wadze

Firma oferuje:

Co zyskasz, wybierając tę ofertę pracy?
  • Atrakcyjną stawkę godzinową: €13.68 +8.1% ATV +8.33% dodatek urlopowy = 15.93 EUR
  • Podczas przerwy możesz kupić smaczny posiłek na stołówce, gdzie podczas popołudniowej zmiany otrzymasz go za darmo!
  • Możliwość rozwoju i samorealizacji.
Co my, jako agencja pośrednictwa pracy, możemy Ci zagwarantować?
  • Cotygodniowe wypłaty
  • Minimum formalności - rekrutacja online
  • Ubezpieczenie NNW, dostęp do opieki medycznej
  • Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich (gwarantowane godziny)
  • Zorganizowane zakwaterowanie i transport do pracy - jeśli tego potrzebujesz!
  • Operations Service Center, całodobowa infolinia
  • Wygodna aplikacja myOTTO z grafikiem, paskami wypłat i FAQ
  • Bezpłatny dostęp do platformy szkoleniowej i innych projektów dla naszych pracowników, np. FIT'at'OTTO
WE TAKE CARE OF OUR PEOPLE 3

Praca za pośrednictwem agencji to często dopiero początek! Wielu pracowników międzynarodowych rozwija się, zdobywa większą wiedzę i przechodzi na bezpośredni kontrakt z jednym z naszych klientów w Holandii lub zaczyna budować karierę w wewnętrznych strukturach OTTO.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-28

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: OTTO Work Force

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

W I półroczu 2024 ZUS skontrolował 260,8 tys. osób na zwolnieniach lekarskich. W efekcie wydał 18,6 tys. decyzji wstrzymujących dalszą wypłatę zasiłków chorobowych. Jakie są najczęstsze powody nieprawidłowego wykorzystywania zwolnień? ...

Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy realizowane jest w ramach uprawnień kierowniczych pracodawcy. W konsekwencji pracodawca ma prawo wtórnie zobowiązać pracownika do świadczenia pracy (zgoda zatrudnionego nie jest wymagana) ...

Co powinniśmy powiedzieć, gdy kolega lub koleżanka z pracy mówi, że jest chora? Albo że choruje bliska mu/jej osoba? Jak szef powinien zareagować na takie wyznanie? - Najważniejsze, by docenić, że osoba, z którą mamy relację zawodową ...

W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.