PracaOferty pracy Niemcy › Opiekunka ambulatoryjna os. starszych Niemcy - 2400 €

Kto szuka:

GM Agencja Pracy

Stanowisko:

Opiekunka ambulatoryjna os. starszych Niemcy - 2400 €

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

GM – Agencja Pracy to firma którą tworzy zespół o wieloletnim doświadczeniu. Prowadzimy rekrutację dla niemieckiej firm, która istnieje już długi czas na niemieckim rynku pracy i cieszy się nieposzlakowaną opinią. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

W sposób ciągły rekrutujemy i poszukujemy dla naszego klienta kandydatów na stanowisku pracy:

Opiekun/ka osób starszych

Opis stanowiska:

      -       poszukujemy pracownikow do pracy w Ambulante Pflegedienst (opieka u pacjentow w domu)

Oferujemy:

- umowa o pracę na niemieckich warunkach (z pelnym pakietem ubezpieczen: zdrowotne, emerytalne, opiekuncze, od utraty pracy)

- bezpłatne zakwaterowanie (pokoj 1 osobowy z lazienka)

- samochod sluzbowy

- gwarantowane wynagrodzenie 2.400 euro brutto za miesiąc za zapewnione w Umowie o Prace 173 godzin na miesiąc + dieta

- możliwość pracy w nadgodzinach

- dodatki za pracę w święta i za pracę na 2. i na 3. zmianę

- koszty podróży z Polski do Niemiec opłacane przez pracodawcę

- 30 dni urlopu wypoczynkowego

Wymagania:

- doswiadczenie w pracy w niemieckim domu opieki (min. 2 miesiace)

- prawo jazdy i umiejetnosc korzystania z samochodu sluzbowego

- znajmosc jezyka niemieckiego min. na poziomie pozwalajacym na swobodna komunikacje (B1)

-wykszalcenie medyczne, pielegniarskie bedzie dodatkowym atutem

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-26

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: GM Agencja Pracy

branże: Inne / Pozostałe