PracaOferty pracy Holandia › Operator wózka wysokiego składowania – od €16,87 brutto/h

Carriere Contracting International Recruitment Polska sp. z o.o.

Stanowisko:

Operator wózka wysokiego składowania – od €16,87 brutto/h

Lokalizacja:

Holandia, Soesterberg

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za przemieszczanie produktów spożywczych przy pomocy wózka wysokiego składowania (Reachtruck) na terenie nowoczesnego magazynu.
Praca w systemie trzyzmianowym.

O Firmie , w której będziesz pracować:
Nedcargo Logistics świadczy kompleksowe usługi logistyczne dla klientów z branży spożywczej oraz alkoholowej.

Lokalizacja: Holandia, Soesterberg

Oferujemy:
▪ Wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym od EUR 16,87 brutto/h + dodatki
▪ Dodatek za pracę w weekendy
▪ Dzienny dodatek dla kierowców 5 EURO
▪ Zorganizowane zakwaterowanie zgodne z SNF
▪ Ubezpieczenie holenderskie
▪ Możliwość transportu do pracy
▪ Opieka polskiego koordynatora
▪ Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

Wymagania stawiane pracownikowi:

▪ Znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym
▪ Doświadczenia w pracy z wózkiem typu Reach
▪ Certyfikat europejski lub holenderski

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-27

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Carriere Contracting International Recruitment Polska sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna