PracaOferty pracy Gent › Operator wózka widłowego z krótkimi widłami- Belgia

Kto szuka:

InterKadra Sp. z o.o.

Stanowisko:

Operator wózka widłowego z krótkimi widłami- Belgia

Lokalizacja:

Gent

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich obowiązków będzie należało:
- Jazda wózkiem widłowym,

- Rozładunek i załadunek przyczep i kontenerów,

- Przewożenie i układanie palet na regałach,

- Odbieranie palet przy użyciu skanera,

- Kompletowanie i pakownie towarów.

Oczekujemy:
- Język angielski na poziomie komunikatywnym,

- Doświadczenie na magazynie oraz w prowadzeniu wózków widłowych z krótkimi widłami.

Mamy do zaoferowania:

- Stawka 14,98 euro,

- Umowa u pracę,

- Możliwość zakwaterowania,

- Nadgodziny- dla chętnych,

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- Ekwiwalent żywieniowy,

- Dodatek samochodowy i kilometrowy,

- Premia za amortyzację prywatnego samochodu,

- Zwrot połowy kosztów za parking i bilety na komunikację miejską,

- Ubezpieczenie zdrowotne w Polsce,

- Płatny urlop lub ekwiwalent urlopowy w przypadku jego niewykorzystania,

- Atrakcyjna premia roczna.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-25

do końca oferty: 58 dni

pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

Praca - wiadomości i porady

  • Sanatorium z ZUS po chorobie nowotworowej

    Sanatorium z ZUS po chorobie nowotworowej

    Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.

  • Umiejętności miękkie i świadomość kulturowa. Tego szukają rekruterzy

    Umiejętności miękkie i świadomość kulturowa. Tego szukają rekruterzy

    O tym, że wykształcenie i twarde umiejętności to coraz częściej za mało, aby przykuć uwagę rekrutera, mówi się nie od dziś. Kolejnym potwierdzeniem kluczowego znaczenia umiejętności miękkich są najnowsze doniesienia platformy ...

  • Coraz więcej zwolnień grupowych

    Coraz więcej zwolnień grupowych

    W 2024 roku spodziewany jest znaczny wzrost zwolnień grupowych w Polsce. Takie plany ogłosiły już m.in. Agora, ING, IKEA, ABB czy BNP Paribas Bank Polska. Zwalnia nawet dotychczas szybko rosnący sektor usług biznesowych. W centrach usług w ...

  • Koniec pandemii. Jakie obowiązki pracowników i pracodawców od 1 lipca?

    Koniec pandemii. Jakie obowiązki pracowników i pracodawców od 1 lipca?

    1 lipca br. zostanie odwołany stan zagrożenia epidemicznego w Polsce. Konsekwencją prawną tego będą zmiany szeregu regulacji oraz ważności niektórych dokumentów. Dotyczą one zarówno pracowników, jak i pracodawców. Co się zmieni?

  • 5 faktów o urlopie wypoczynkowym, które warto poznać przed wakacjami

    5 faktów o urlopie wypoczynkowym, które warto poznać przed wakacjami

    Urlop wypoczynkowy to podstawowe prawo pracownika zatrudnionego na umowę o pracę, gwarantowane przez przepisy Kodeksu pracy. Pracownik ma prawo do urlopu, a pracodawca nie może go ograniczyć pod karą grzywny. W związku z rozpoczynającymi się ...