PracaOferty pracy EislingenOperator wózka widłowego w Niemczech! Różne lokalizacje

Kto szuka:

InterKadra Sp. z o.o.

Stanowisko:

Operator wózka widłowego w Niemczech! Różne lokalizacje

Lokalizacja:

Eislingen

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich obowiązków będzie należało:
- Jazda wózkiem widłowym,
- Rozładunek i załadunek przyczep i kontenerów,
- Przewożenie i układanie palet na regałach,
- Odbieranie palet przy użyciu skanera,
- Przestrzeganie zasad BHP w miejscu pracy.

Oczekujemy:
- Doświadczenie na stanowisku operatora wózka widłowego na jednym lub kilku rodzajach wózków: heftruck, reachtruck, combi,

-Posiadanie samochodu,

-Znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum A2,

Mamy do zaoferowania:
- Wynagrodzenie 14,50 euro/h brutto, z dodatkami nocnymi (+25%), niedzielnymi (+50%) i świątecznymi (+120%),

-Możliwość pracy w jednej z trzech lokalizacji w Niemczech: Eislingen, Ehningen, Uhingen, co daje możliwość wyboru najdogodniejszego miejsca pracy,

- Stabilne zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę,

- Możliwość skorzystania z zakwaterowania,

-Praca w systemie zmianowym na pełen etat (8-godzinne zmiany z 30-minutową przerwą) w godzinach od 5:00 do 23:00, co umożliwia elastyczne dopasowanie harmonogramu,

-Każdemu pracownikowi przysługuje płatny urlop lub ekwiwalent urlopowy (2 dni urlopu/miesiąc po 30 dniach dyspozycyjności),

-Możliwość skorzystania z ubezpieczenia ERGO Hestia.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-06

do końca oferty: 23 dni

pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Pojawił się najnowszy "Raport Trendów & Wynagrodzeń 2024", a w nim porcja informacji dotyczących m.in. pensji, na jakie mogą liczyć obecnie specjaliści zatrudnieni w sektorze budownictwa i nieruchomości. Opracowanie autorstwa ManpowerGroup ...

Od 26 kwietnia ubiegłego roku pracownicy mogą korzystać z dwóch dodatkowych dni urlopu uzasadnionego działaniami tzw. siły wyższej. Jak wskazują eksperci, Polacy w praktyce bardzo często wykorzystują te 16 godzin jako zastępstwo za urlop ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.