PracaOferty pracy Eislingen › Operator wózka widłowego w Niemczech! Różne lokalizacje

Kto szuka:

InterKadra Sp. z o.o.

Stanowisko:

Operator wózka widłowego w Niemczech! Różne lokalizacje

Lokalizacja:

Eislingen

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich obowiązków będzie należało:
- Jazda wózkiem widłowym,
- Rozładunek i załadunek przyczep i kontenerów,
- Przewożenie i układanie palet na regałach,
- Odbieranie palet przy użyciu skanera,
- Przestrzeganie zasad BHP w miejscu pracy.

Oczekujemy:
- Doświadczenie na stanowisku operatora wózka widłowego na jednym lub kilku rodzajach wózków: heftruck, reachtruck, combi,

-Znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum A2,

-Posiadanie samochodu.

Mamy do zaoferowania:
- Wynagrodzenie 14,50 euro/h brutto, z dodatkami nocnymi (+25%), niedzielnymi (+50%) i świątecznymi (+120%),

-Możliwość pracy w jednej z trzech lokalizacji w Niemczech: Eislingen, Ehningen, Uhingen, co daje możliwość wyboru najdogodniejszego miejsca pracy,

- Stabilne zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę,

- Możliwość skorzystania z zakwaterowania,

-Praca w systemie zmianowym na pełen etat (8-godzinne zmiany z 30-minutową przerwą) w godzinach od 5:00 do 23:00, co umożliwia elastyczne dopasowanie harmonogramu,

-Każdemu pracownikowi przysługuje płatny urlop lub ekwiwalent urlopowy (2 dni urlopu/miesiąc po 30 dniach dyspozycyjności),

-Możliwość skorzystania z ubezpieczenia ERGO Hestia.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-28

do końca oferty: 49 dni

pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna