PracaOferty pracy De Meern › OPERATOR WÓZKA HEFTRUCK- produkcja popcornu I De Meern I Holandia

Kto szuka:

PRAN

OPERATOR WÓZKA HEFTRUCK- produkcja popcornu I De Meern I Holandia

Lokalizacja:

De Meern

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Tu będziesz pracować

Jest nieodłącznym elementem cyrków, festynów i filmowych seansów w kinie- POPcorn! Można go chrupać na słono lub na słodko. Nasz klient specjalizuje się w produkcji tej przekąski o smaku serowym. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, a zapotrzebowanie na ręce do pracy w miarę zapotrzebowania na produkt, dlatego do swojego zakładu produkcyjnego w De Meern, poszukiwane są osoby na stanowisko: Operator Wózka Heftruck

To będziesz robić

  • przenosić produkty z pomocą wózka Heftruck
  • układać gotowe wózki na paletach
  • szykować palety do wysyłki

Oferujemy

  • wynagrodzenie od 15,00/h brutto
  • dodatki godzinowe
  • legalną pracę na holenderskich warunkach
  • tygodniowy system wynagrodzenia
  • pracę na jedną zmianę

Wymagania stawiane pracownikowi:

Minimalne wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie jako operator Heftruck
  • mile widziane doświadczenie przy produkcji żywności
  • chęć do podjęcia pracy zmianowej (również w soboty)
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-03

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: PRAN

branże: Inne / Pozostałe