eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy NiemcyOPERATOR WÓZKA AMEISE

Kto szuka:

ImpactJob

Stanowisko:

OPERATOR WÓZKA AMEISE

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Komisjonowanie
• Obsługa wózków Ameise
• Praca w systemie słuchawkowym
• Prace magazynowe

WYMAGANIA:

• Mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód na wyjazd
• Znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym - warunek konieczny
• Uprawnienia na wózki Ameise
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym

ZAPEWNIAMY:
  • Umowę o pracę z niemieckimi pracodawcami
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (13,50-14 euro brutto/godzina + ewentualne dodatki zmianowe, )
  • Możliwość pracy w nadgodzinach oraz w weekendy
  • Telefon alarmowy dla osób dojeżdżających czynny w każdy weekend
  • Możliwość aplikacji bez wysłania CV
  • Możliwość pracy dla PAR
  • Zakwaterowanie
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Pomoc w tłumaczeniu i przygotowaniu dokumentów
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-01

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: ImpactJob

branże: Produkcja / Przemysł

Pracownik, który zachorował w okresie, gdy wygasła jego umowa o pracę, ma prawo do zasiłku chorobowego, jeśli otrzymał eZLA wciągu 14 dni po ustaniu zatrudnienia. Powinien on jednak poinformować lekarza wystawiającego zwolnienie o ustaniu ...

Wraz z początkiem lipca bieżącego roku wzrosła w naszym kraju płaca minimalna. Najnowszy Raport Płacowy Antal dowodzi jednak, że na wyższe wynagrodzenia liczyć mogą nie tylko ci, którzy zarabiają najmniej. Podwyżki, sięgające średnio ...

Ostatni miesiąc wakacji przyniósł istotne zmiany w zakresie delegowania kierowców w transporcie drogowym. 19 sierpnia 2023 roku w życie weszły nowe przepisy Pakietu Mobilności, które zmieniają sposób rozliczania wynagrodzeń polskich ...

Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Główny Urząd Statystyczny poinformował w swoim komunikacie, że w IV kwartale 2023 roku przeciętne wynagrodzenie wyniosło 7540,36 zł, a w całym 2023 roku - 7155,48 zł.