eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy › Operator / Programista CNC (Mazak)

Kto szuka:

WBS Sp. z o.o.

Stanowisko:

Operator / Programista CNC (Mazak)

Lokalizacja:

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce pracy: Dania

Tryb pracy: stacjonarna lub 2 tyg. w Danii/ 2 tyg. w Polsce.

 Wynagrodzenie: 16,5-19 tyś. PLN brutto (podstawa - 37h/tydzień).
Dodatkowo:
możliwość wykonywania nadgodzin (do 33h tygodniowo); 144 - 161 PLN brutto za nadgodzinę (zależne od stawki podstawowej).

Opis stanowiska pracy:
  • Opracowanie technologii obróbki skrawaniem: dobór narzędzi, ustawianie, produkcja detali (krótkie serie).
  • Ustawianie oraz programowanie z pulpitu frezarek: Mazak VTC 800, Mazak VTC 200, Mazak VTC 300, Mazak VCN 510 (3-5 osi).
  • Kontrolowanie wykonywanych detali i nakładanie ewentualnych korekt.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania
  • Min. 2-3 letnie doświadczenie na stanowisku Operatora/Programisty CNC.
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.
  • Znajomość języka programowania jakim jest Mazatrol.
  • Dobra znajomość języka angielskiego (pozwalająca na prowadzenie rozmowy).
  • Umiejętność doboru narzędzi i parametrów pracy.
  • Preferowane wykształcenie techniczne.

Firma oferuje:

Pracodawca oferuje
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Bezpośrednie zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę.
  • 6 tygodni urlopu (płatny zgodnie z UoP).
  • Konto emerytalne.
  • Mieszkanie gwarantuje pracodawca (500 m od miejsca pracy).
  • Doskonalenie znajomości języków obcych w codziennej pracy.
  • Bardzo przyjazne warunki i środowisko pracy.
  • Praca na pierwszej zmianie (7-15, w piątek do 14:30).

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-26

do końca oferty: 8 dni

pracodawca: WBS Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł