PracaOferty pracy WevelgemOPERATOR PIASKARKI / SZLIFIERZ - 17.50 EURO BRUTTO / H - BELGIA

Kto szuka:

Agencja Zatrudnienia KS Service

OPERATOR PIASKARKI / SZLIFIERZ - 17.50 EURO BRUTTO / H - BELGIA

Lokalizacja:

Wevelgem, Belgia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. –  certyfikowana agecja w Polsce KRAZ 23286 oraz w Królestwie Belgii - Vlaamse Gewest als uitzendbureau, pod numerem 2312/U.

Dla naszego klienta, lidera branży obróbki powierzchni metali w Wevelgem, Belgii - szukamy osób do pracy na stanowisko: Operator Piaskarki / Szlifierza

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie: 17.50 euro/h brutto,
  • polską umowę o pracę w ramach oddelegowania,
  • kartę paliwową – pokrywamy koszty dojazdów do pracy,
  • gwarantowane zakwaterowanie,
  • pomoc koordynatora polskojęzycznego na miejscu,
  • 13-nastą pensję,
  • gwarantowane 38h w tygodniu.

Będziesz odpowiedzialny za:

Piaskowanie metalowych elementów w specjalnym pomieszczeniu po otrzymaniu specjalnych rękawic i hełmu ochronnego. Piaskowanie odbywa się ręcznie przy użyciu specjalnego pistoletu, a do Twoich obowiązków będzie także należało cynkowanie/metalizacja elementów, również ręcznie przy użyciu specjalnego pistoletu. Zajmiesz się także malowaniem proszkowym - wybierasz odpowiedni kolor proszku. Malowanie proszkowe będzie odbywało pistoletem ręcznym, jak i automatycznie. Elementy trzeba będzie podwiesić i wprowadzić do pomieszczenia, gdzie maszyna je pomaluje.

Wymagania:
  • prawo jazdy kat. B oraz własny samochód,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • nie wymagamy doświadczenia – wszystkiego cię nauczymy!

Jeśli jesteś osobą energiczną i gotową do pracy w dynamicznym zespole, dołącz do nas!

Benefity:
  • Umowa o pracę
  • Karta paliwowa
  • Trzynasta Pensja
  • System premiowy
  • Zakwaterowanie

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-26

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service

branże: Praca fizyczna

Pracodawcy coraz większą uwagę skupiają na tym, aby kandydat na stanowisko pracy był osobą wykwalifikowaną. Na pierwszym etapie rekrutacji możesz to udowodnić tylko poprzez swoje dokumenty aplikacyjne. Profesjonalne Curriculum Vitae i list ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,3% wyższe r/r i wyniosło 8271,99 zł brutto.

Chęć poprawy własnej sytuacji ekonomicznej jest głównym powodem, dla którego pracownicy szukają dodatkowego zarobku poza miejscem stałego zatrudnienia. Według różnych danych sytuacja ta dotyczy nawet 30-40 proc. osób obecnych na rynku ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.

Każda ucząca się osoba, aż do ukończenia 26. roku życia jest ubezpieczona zdrowotnie, czyli może korzystać z bezpłatnej opieki medycznej. Najczęściej do ubezpieczenia zdrowotnego jest zgłaszana przez rodziców. ZUS zwraca jednak uwagę ...