eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy HolandiaOperator maszyny pakującej

Kto szuka:

APN Plus Sp. z o.o.

Stanowisko:

Operator maszyny pakującej

Lokalizacja:

Holandia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

 Dla naszego holenderskiego kontrahenta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:
operator maszyny pakującej

Przewidywany start: praca od zaraz
Długość kontraktu: 8 tygodni
Miejsce pracy: Uden - Holandia

Stawka: 14,42 € brutto

Firma Sidekix zajmuje się ręcznym oraz maszynowym pakowaniem drobnych prezentów wykorzystywanych w loteriach.

Wymagania

 - dyspozycyjność i zaangażowanie
- kmunikatywna znajomość j. angielskiego lub holenderskiego
- doświadczenie

Oferujemy

- holenderską umowę o pracę,
- legalne i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- możliwość wyrobienia holenderskiego numeru podatkowego BSN na miejscu,
- tygodniowe wynagrodzenie płatne na konto,
- dodatek wakacyjny 8,33% dochodów brutto i urlopowy 10,87% dochodów brutto,
- zakwaterowanie spełniające normy certyfikatu SNF (płatne max.115,5 euro/tydz.),
- holenderskie ubezpieczenie (płatne 36,71 euro/tydz),
- bezpłatny dojazd z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy,
- opiekę polskojęzycznych koordynatorów,
- profesjonalną obsługę przed wyjazdem, umowę kierującą, pomoc w organizacji transportu do Holandii.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-15

do końca oferty: 12 dni

pracodawca: APN Plus Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

Obecne zapisy w projekcie ustawy budzą wątpliwości dot. sposobu obliczenia wynagrodzenia za czas pracy w niedziele. Projektowany przepis mówi, że pracownikowi za ten dzień przysługuje wynagrodzenie w podwójnej wysokości. I o ile w przypadku ...

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

Profil zaufany jest środkiem identyfikacji elektronicznej. Pomimo jego wielu zalet i coraz szerszego zastosowania, w Polsce nie ma obowiązku prawnego posiadania i korzystania z tego rozwiązania. Nie istnieją również przepisy, na podstawie ...

Zmieniasz pracę, jesteś w okresie wypowiedzenia i dopadła cię grypa? A może właśnie straciłeś pracę i zachorowałeś zanim znalazłeś nowe miejsce zatrudnienia? Zakład Ubezpieczeń Społecznych uspokaja - także w tym okresie ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.