PracaOferty pracy TessenderloOperator maszyn - Belgia - od zaraz - TYGODNIÓWKI!

Kto szuka:

Agencja Zatrudnienia KS Service

Stanowisko:

Operator maszyn - Belgia - od zaraz - TYGODNIÓWKI!

Lokalizacja:

Tessenderlo, Belgia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. –  certyfikowana agencja w Polsce KRAZ 23286 oraz w Królestwie Belgii - Vlaamse Gewest als uitzendbureau, pod numerem 2312/U.

Dla klienta zajmującego się dystrybucją butli gazowych, poszukujemy pracowników na stanowisko:

OPERATORA MASZYN

Lokalizacja: Tessenderlo, Belgia

Start pracy: „od zaraz”

Zaoferujemy ci:

  • stawkę podstawową – 16,84 EUR brutto / h ≈ 11,35 EUR netto / h,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę na zasadzie oddelegowania do Belgii,
  • system pracy jednozmianowy – godziny: 8:00 – 17:00 (30 minut przerwa płatna ; 30 minut przerwa bezpłatna),
  • możliwość pracy w nadgodzinach – płatne 150%,
  • kartę paliwową pokrywającą dojazdy do pracy (do 30 km w jedną stronę) – nie ponosisz  kosztów dojazdu do pracy !
  • wynagrodzenie wypłacane tygodniowo bądź miesięcznie,
  • ZAKWATEROWANIE - koszt ok. 125 EUR / tydzień
  • "13 pensję" - pramia na koniec roku w wysokości 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto,
  • nie wymagamy doświadczenia! na miejscu zostaniesz przeszkolony.

Będziesz odpowiedzialny za:
  • proces opróżniania butli gazowych przy użyciu przeznaczonej do tego maszyny,·
  • rozbrojenie butli gazowych przy użyciu maszyny,
  • praca przy przenośniku rolkowym.

Oczekujemy od ciebie:
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. B1),
  • prawo jazdy kat B,
  • dostępności i gotowości do wyjazdu „ od zaraz”,
  • sprawność fizyczna.

Mile widziane:
  • uprawnienia na wózek widłowy,
  • własne auto.

Benefity:
  • Umowa o pracę
  • Karta paliwowa
  • Trzynasta Pensja
  • Zakwaterowanie

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-17

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service

branże: Praca fizyczna

Co powinniśmy powiedzieć, gdy kolega lub koleżanka z pracy mówi, że jest chora? Albo że choruje bliska mu/jej osoba? Jak szef powinien zareagować na takie wyznanie? - Najważniejsze, by docenić, że osoba, z którą mamy relację zawodową ...

Dynamiczny rozwój sztucznej inteligencji wzbudza nie tylko ciekawość, ale również obawę. Pewnie większości z nas w ostatnim czasie przemknęła przez głowę myśl - co w przyszłości stanie się z moją pracą? Na to pytanie oczywiście ...

9 maja obchodzony jest Dzień Europy. Z tej okazji firma Antal sprawdziła, jaki wpływ na polski rynek pracy miało wejście do Unii Europejskiej.

Każda ucząca się osoba, aż do ukończenia 26. roku życia jest ubezpieczona zdrowotnie, czyli może korzystać z bezpłatnej opieki medycznej. Najczęściej do ubezpieczenia zdrowotnego jest zgłaszana przez rodziców. ZUS zwraca jednak uwagę ...

Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.