PracaOferty pracy okolice StuttgartuOperator linii produkcyjnej napojów

Kto szuka:

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Stanowisko:

Operator linii produkcyjnej napojów

Lokalizacja:

okolice Stuttgartu

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce pracy: okolice Stuttgartu (Niemcy)

MILE WIDZIANY PARY

ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIE JEST WYMAGANA!

Wymagania stawiane pracownikowi:

Obowiązki:
  • Proste zadania na linii montażowej produkującej alkohole
  • Pakowanie i etykietowanie lekkich towarów
  • Kontrola jakości procesu produkcyjnego
  • Prace pomocnicze w produkcji
Wymagania:
  • Mile widziane osoby w związkach z dostępem do własnego transportu
  • Doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • Precyzja w wykonywaniu zadań
Oferujemy:
  • Umowa o pracę tymczasową z zapewnionymi 40-50 godzinami tygodniowo
  • Legalne zatrudnienie w Niemczech z pełnym pakietem socjalnym
  • Zakwaterowanie blisko pracy, w pełni wyposażone, z dostępem do Internetu
  • Praca na zmiany, również weekendy
  • Stawka 13,50 EUR - 14,00 EUR na godzinę plus dodatki i premie
  • Miesięczne wynagrodzenie netto 1.400-1.700 EUR przy pełnym etacie
  • Dodatki za nadgodziny i pracę w nocy, dodatkowe płatne dni świąteczne
  • Premie świąteczne i wakacyjne

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-18

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

branże: Produkcja / Przemysł

9 maja obchodzony jest Dzień Europy. Z tej okazji firma Antal sprawdziła, jaki wpływ na polski rynek pracy miało wejście do Unii Europejskiej.

Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

- Dwie podwyżki płacy minimalnej w tym samym roku nigdy więcej nie powinny mieć miejsca – przekonują przedsiębiorcy zrzeszeni w Północnej Izbie Gospodarczej w Szczecinie. Podwyżka, która ma miejsce w lipcu 2024 jest symboliczna, bo to ...

Polska uplasowała się na 9. miejscu na świecie w rankingu największych podwyżek płacy minimalnej, ze wzrostem o 18,9% rok do roku - wynika z analizy Picodi Polska.

Dwa ostatnie miesiące roku to tradycyjnie już spore wyzwanie dla przedsiębiorców, ale również pracowników mierzących się z ogromnym wzrostem obciążenia pracą, szczególnie w handlu. Krajowa Sekcja Handlu NSZZ "Solidarność" już w ...