PracaOferty pracy BydgoszczDyrektor produkcji mieszanek mineralno-asfaltowych (Wytwórni Mas Bitumicznych)

Kto szuka:

NES Fircroft

Dyrektor produkcji mieszanek mineralno-asfaltowych (Wytwórni Mas Bitumicznych)

Lokalizacja:

Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • nadzór nad przygotowaniem produkcji (zamówienia i logistyka dostaw materiałów do  produkcji mieszanek mineralno-asfaltowych (MMA): kruszywa, asfalty, materiały pomocnicze itp.),
  • zarządzanie procesem opracowania, akceptacji i wykorzystania receptur do produkcji MMA,
  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem maszyn i urządzeń w wytwórniach mas bitumicznych (WMB),
  • zarządzanie zespołem Kierowników WMB.
  • organizacja procesu produkcyjnego MMA w lokalizacjach: Bydgoszcz, Wrocław, Bogusławice, Koszalin, Gdańsk, Zawiercie,
  • organizacja i nadzór nad procesem badań laboratoryjnych MMA i certyfikacją,
  • zarządzanie logistyką dostaw MMA na budowy z wykorzystaniem transportu własnego i zewnętrznego,
  • zarządzanie procesem lokalnej organizacji produkcji MMA na budowach:
    • uzyskanie niezbędnych pozwoleń,
    • przygotowanie terenu do pracy WMB, terenów placów składowych, zapewnienie mediów,
    • organizacja transportu i montażu elementów urządzeń WMB,
    • nadzór nad logistyką dostaw materiałów do WMB oraz dostaw MMA dla budowy,
    • monitorowanie produkcji, zarządzanie kierownikami wytwórni.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym, związanym z produkcją MMA,
  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu zgodnym z zakresem obowiązków,
  • znajomość procesów produkcji różnych rodzajów MMA,
  • znajomość współczesnych rozwiązań organizacyjnych, technicznych i materiałowych z  zakresu produkcji MMA,
  • znajomość narzędzi komputerowych: AutoCAD, pakiety biurowe, itd.,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność i dyspozycyjność,
  • zdolność analitycznego myślenia oraz łatwość podejmowania decyzji,
  • gotowość do pracy na terenie całego kraju
  • prawo jazdy kat. B
Mile widziane:
  • znajomość języka angielskiego

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia na umowę o pracę lub kontrakt,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz niezbędne narzędzia pracy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-11

do końca oferty: 1 dni

pracodawca: NES Fircroft

branże: Zarządzanie

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

Przebywając na zwolnieniu lekarskim powinniśmy odpoczywać i dochodzić do zdrowia. Niektórzy mają jednak pokusę, aby w tym czasie wyjechać na wakacje albo zrobić remont. Czy to dobry pomysł? Zdaniem ekspertów z Grupy Progres to spore ...

Od 1 kwietnia wzrośnie wysokość jednorazowego odszkodowania z tytułu wypadku przy pracy i chorób zawodowych - zwraca uwagę Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu ubezpieczony ...

Osoba ubezpieczona może zgłosić do swojego ubezpieczenia zdrowotnego swoich bliskich, którzy nie pracują. Dzięki temu, będą oni mogli korzystać z bezpłatnej opieki zdrowotnej jako członkowie rodziny. Co ważne, nie musimy za nich płacić ...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.