PracaOferty pracy IrlandiaOperator CNC / Frezer CNC - Irlandia

Kto szuka:

Brasco Majchrzyk, Kot Sp. Jawna

Stanowisko:

Operator CNC / Frezer CNC - Irlandia

Lokalizacja:

Irlandia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Agencja Brasco poszukuje dla swoich klientów w Irlandii kandydatów na stanowisko:

Operator CNC / Ustawiacz CNC / Frezer CNC

Obowiązki:

  • obsługa i ustawianie frezarek CNC (DMG, Matsura, Brother, Hurco);
  • produkcja części dla przemysłu lotniczego, medycznego;

Oferujemy:

  • wynagrodzenie brutto: 18.27 EUR/h
  • zapewnione zakwaterowania, przez 2-3 tygodnie opłacane przez pracodawcę, potem przez kandydata;
  • przelot do Irlandii pokrywa pracodawca;

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • bardzo dobra znajomość ustawiania i obsługi frezarek CNC;
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-14

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: Brasco Majchrzyk, Kot Sp. Jawna

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w maju 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,4% wyższe r/r i wyniosło 7999,69 zł brutto.

W dzisiejszym świecie, znajomość języków obcych jest nie tylko atutem w życiu osobistym, ale przede wszystkim kluczem do sukcesu zawodowego. W erze, w której w biznesie zacierają się granice państw, a międzynarodowa współpraca jest na ...

Jak zatrudnić osobę niepełnosprawną? Jakie są wymogi zatrudniania niepełnosprawnych? Jak uzyskać status zakładu pracy chronionej? Z takimi pytaniami zwracają się do nas przedsiębiorcy, pracodawcy, którzy chcą skorzystać z oferowanych ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.

Studiowanie stanowi finansowe wyzwanie dla większości młodych ludzi. Według Warszawskiego Instytutu Bankowości polski student wydaje miesięcznie na swoje utrzymanie 3867,06 zł. Nic więc dziwnego, że studenci często zmuszeni są do ...