PracaOferty pracy 17291 Nordwestuckermark › Ogrodnik / Pomocnik w uprawie warzyw

Kto szuka:

Bio-Alpakaland Götze/Riesener GbR

Stanowisko:

Ogrodnik / Pomocnik w uprawie warzyw

Lokalizacja:

17291 Nordwestuckermark

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:

Do obowiązków na tym stanowisku należy ręczne usuwanie chwastów (zapewniamy ergonomiczne warunki pracy) oraz prace związane z żniwami.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:

Powinieneś cenić naturalne i ekologiczne warzywa. Doświadczenie w uprawie warzyw mile widziane, ale nie jest wymagane. Oczekujemy samodzielności oraz zaangażowania w wykonywane zadania.

Firma oferuje:

Oferujemy:

Wynagrodzenie adekwatne do efektywności pracy, zatrudnienie do 31 października 2024 roku. Mamy nadzieję na długotrwałą współpracę i jesteśmy otwarci na ponowne zatrudnienie w kolejnych sezonach. W razie potrzeby oferujemy możliwość wynajęcia apartamentu (na preferencyjnych warunkach).

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-28

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: Bio-Alpakaland Götze/Riesener GbR

branże: Praca fizyczna