PracaOferty pracy NiemcyOD ZARAZ! Blacharz samochodowy (Niemcy)

Kto szuka:

GM Agencja Pracy

Stanowisko:

OD ZARAZ! Blacharz samochodowy (Niemcy)

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

GM – Agencja Pracy to firma którą tworzy zespół o wieloletnim doświadczeniu. Prowadzimy rekrutację dla niemieckiej firm, która istnieje już długi czas na niemieckim rynku pracy i cieszy się nieposzlakowaną opinią. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Blacharz Samochodowy

Niemcy - Normyberga

Opis stanowiska:

  • praca na stanowisku lakiernika samochodowego

Wymagania:

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • odpowiednie kwalifikacje zawodowe
  • doświadczenie
  • prawo jazdy kat. B
  • własny samochód

Oferujemy:

  • umowę o pracę zawartą z niemieckim pracodawcą na niemieckich warunkach
  • długoterminową współpracę
  • wynagrodzenie 2900 - 3100 € netto
  • zakwaterowanie
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym plus możliwość pracy w dodatkowo wypłacanych nadgodzinach
  • punktualne wypłaty
  • 24 – 30 dni płatnego urlopu (w zależności od stażu pracy)
  • odzież roboczą oraz narzędzia do pracy
  • opiekę koordynatora polsko- niemiecko języcznego
  • świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec (ubezpieczenie, Kindergeld itp.)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-10

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: GM Agencja Pracy

branże: Praca fizyczna

Pojawił się najnowszy "Raport Trendów & Wynagrodzeń 2024", a w nim porcja informacji dotyczących m.in. pensji, na jakie mogą liczyć obecnie specjaliści zatrudnieni w sektorze budownictwa i nieruchomości. Opracowanie autorstwa ManpowerGroup ...

Freelancing wyraźne zyskuje na popularności - z najnowszych doniesień portalu Freelancehunt.com wynika, że liczba wolnych strzelców, którzy rejestrują się na stworzonych dla nich platformach, rośnie w dwucyfrowym tempie, sięgając niekiedy ...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Od 26 kwietnia ubiegłego roku pracownicy mogą korzystać z dwóch dodatkowych dni urlopu uzasadnionego działaniami tzw. siły wyższej. Jak wskazują eksperci, Polacy w praktyce bardzo często wykorzystują te 16 godzin jako zastępstwo za urlop ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w maju 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,4% wyższe r/r i wyniosło 7999,69 zł brutto.