PracaOferty pracy DaniaMonter zraszaczy przeciwpożarowych Dania

Kto szuka:

EastGate Recruitment

Stanowisko:

Monter zraszaczy przeciwpożarowych Dania

Lokalizacja:

Dania, Kopenhaga

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

 miejsce pracy: Kopenhaga

zakres obowiązków:
Montaż zraszaczy przeciwpożarowych

Oferujemy:
duńska umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne.
Wynagrodzenie : 218  DKK/godzinę
możlliwość pracy do 60 godzin tygodniowo
Pracodawca Zagraniczny organizuje płatne zakwaterowanie
Praca w rotacji

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv po angielsku na adres mailowy

W temat wiadomości prosimy wpisać: Monter zraszaczy przeciwpożarowych Dania

Wymagania stawiane pracownikowi:

 komunikatywna znajomość języka angielskiego
doświadczenie
mile widziany własny samochód na wyjazd

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-19

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: EastGate Recruitment

branże: Praca fizyczna

Wraz z początkiem lipca bieżącego roku wzrosła w naszym kraju płaca minimalna. Najnowszy Raport Płacowy Antal dowodzi jednak, że na wyższe wynagrodzenia liczyć mogą nie tylko ci, którzy zarabiają najmniej. Podwyżki, sięgające średnio ...

Na jakie wynagrodzenia mogą liczyć w 2024 roku specjaliści z branży HR & legal? Jak wynika z "Raportu Trendów & Wynagrodzeń 2024", przygotowanego przez ManpowerGroup we współpracy z portalem pracy rocketjobs.pl, na największe podwyżki w ...

Projekt ustawy o warunkach dopuszczalności powierzania pracy cudzoziemcom na terytorium RP, przedstawiony przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, koncentruje się aktualnie na formie zatrudnienia opartej na umowie o pracę. Nie ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,3% wyższe r/r i wyniosło 8271,99 zł brutto.

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.