PracaOferty pracy NiemcyMonter Wentylacji 18 € brutto/godz + Dieta 14/28 € netto / Dzień Pracy + Opłacony Pensjonat BERLIN

Kto szuka:

Rekrutacja-Kozow

Monter Wentylacji 18 € brutto/godz + Dieta 14/28 € netto / Dzień Pracy + Opłacony Pensjonat BERLIN

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

PRACA -  MONTER  WENTYLACJI -  NIEMCY  -  NIEMIECKA UMOWA O PRACE.

Niemiecki Pracodawca  Zatrudni Monterów   Wentylacji
na Projekty Budowlane do Niemiec  - BERLIN
Zatrudnienie od   Wrzesień ,  Pazdziernik     i  w kolejnych  m-cach  2024.
Pracodawca  Niemiecka Agencja Pracy - Zatrudnienie na Niemiecka Umowę o Pracę.

OPCJA NR. 1     LOKALIZACJA  BERLIN
STAWKA  17.00  EUR brutto / godz. + DIETA 14 / 28 EUR netto / Dzień Pracy.

OPCJA NR. 2   LOKALIZACJA MONACHIUM
STAWKA  17.50 EUR brutto / godz. + DIETA 14 / 28 EUR netto / Dzień Pracy.

OPCJA NR. 3 LOKALIZACJA   NURMBERG
STAWKA  18.00  EUR brutto / godz. + DIETA 14 / 28 EUR netto / Dzień Pracy.

Pracodawca organizuje  i  opłaca  w 100 % Zakwaterowanie.
Pokoje dla Pracowników zawsze jednoosobowe.

Koszty Podróży do Niemiec opłaca Pracownik.

Jeśli wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie prosimy o przesyłanie aktualnych  CV.
Jesteśmy do Państwa Dyspozycji i Służymy Pomocą.

Wymagania stawiane pracownikowi:

ZADANIA MONTAZ  NAWIEWÓW  WENTYLACYJNYCH.
Montaż    Urządzeń  i Regulatorów  służących do Pomiarów.
Wykonywanie Połączęń Nitowych , Śrubowych  i  Zaginanie Blach.

PROFIL KANDYDATA
Doświadczenie w Branży min. 2 LATA.
Znajomość jęz. niemieckiego w Rozmowie Rekrutacyjnej Komunikatywny - Poziom A2.
Po przepracowanym 1 miesiącu  Pracownicy  otrzymują   Ubranie Robocze + Obuwie Ochronne

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-17

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: Rekrutacja-Kozow

branże: Dział techniczny

W I kwartale 2023 roku z rehabilitacji leczniczej na koszt ZUS skorzystało ponad 16 tys. osób w skali kraju. W 2022 roku wyjechało do sanatorium lub rehabilitowało się w miejscu zamieszkania prawie 50 tys. osób. Komu przysługuje sanatorium z ...

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,3% wyższe r/r i wyniosło 8271,99 zł brutto.

Pojawiły się najnowsze doniesienia o zarobkach, na które pracownicy IT mogli liczyć w minionym kwartale. Opracowanie zwraca również uwagę na dość ciekawe zjawisko, jakim jest wzrost liczby pracodawców oferujących pracę w IT, wskazując ...

Od 1 kwietnia 2024 roku obowiązują nowe stawki jednorazowych odszkodowań z tytułu wypadku przy pracy lub choroby zawodowej - zwraca uwagę Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu ...