PracaOferty pracy NiemcyMonter Wentylacji 15 € - 16 € netto / godz. + Opłacony Pensjonat - BERLIN.

Kto szuka:

Rekrutacja-Kozow

Monter Wentylacji 15 € - 16 € netto / godz. + Opłacony Pensjonat - BERLIN.

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

PRACA -  MONTER  WENTYLACJI -  NIEMCY  -  NIEMIECKA UMOWA O PRACE.
PRACODAWCA OPŁACA DLA PRACOWNIKÓW ZAKWATEROWANIE.

Niemiecki Pracodawca  Zatrudni
Monterów  Wentylacji  na Projekty Budowlane do Niemiec  - BERLIN .
Zatrudnienie od  28  Pazdziernik , Listopad   2024.
Pracodawca  Niemiecka Agencja Pracy - Zatrudnienie na Niemiecka Umowę o Pracę.

OPCJA NR. 1     LOKALIZACJA  BERLIN
STAWKA  16.00 €  brutto / godz. + DIETA  14 / 28  € netto / Dzień Pracy.
Pracodawca organizuje  i  opłaca  w 100 % Zakwaterowanie dla Pracowników.
Pokoje dla Pracowników zawsze jednoosobowe.

OPCJA NR. 2   LOKALIZACJA  - BERLIN
STAWKA 15 €  - 16 € netto / godz. Pracy
Pracodawca organizuje  i  opłaca  w 100 %  Zakwaterowanie dla Pracowników.

Koszty Podróży do Niemiec opłaca Pracownik.

Jeśli wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie prosimy o przesyłanie aktualnych  CV.
Jesteśmy do Państwa Dyspozycji i Służymy Pomocą.

Wymagania stawiane pracownikowi:

ZADANIA MONTAZ  NAWIEWÓW  WENTYLACYJNYCH.
Montaż    Urządzeń  i Regulatorów  służących do Pomiarów.
Wykonywanie Połączęń Nitowych , Śrubowych  i  Zaginanie Blach.

PROFIL KANDYDATA
Doświadczenie w Branży min. 2 LATA.
Znajomość jęz. niemieckiego w Rozmowie Rekrutacyjnej Komunikatywny - Poziom A2.
Po przepracowanym 1 miesiącu  Pracownicy  otrzymują   Ubranie Robocze + Obuwie Ochronne

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-22

do końca oferty: 21 dni

pracodawca: Rekrutacja-Kozow

branże: Dział techniczny

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lipcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,6% wyższe r/r i wyniosło 8278,63 zł brutto.

Od 1 kwietnia 2024 roku obowiązują nowe stawki jednorazowych odszkodowań z tytułu wypadku przy pracy lub choroby zawodowej - zwraca uwagę Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował w swoim komunikacie, że w IV kwartale 2023 roku przeciętne wynagrodzenie wyniosło 7540,36 zł, a w całym 2023 roku - 7155,48 zł.

Projekt ustawy o układach zbiorowych pracy, chociaż zawiera pewne korzystne zmiany, nie wpłynie znacząco na ożywienie porozumień zbiorowych w naszym kraju. Proponuje też zapisy uderzające w wolność rokowań zbiorowych, jedną z kluczowych ...

Pojawił się najnowszy "Raport Trendów & Wynagrodzeń 2024", a w nim porcja informacji dotyczących m.in. pensji, na jakie mogą liczyć obecnie specjaliści zatrudnieni w sektorze budownictwa i nieruchomości. Opracowanie autorstwa ManpowerGroup ...