PracaOferty pracy Bergeijk › Monter - spawacz TIG (podzespoły maszyn spożywczych),18,50€ brutto/h Bergeijk, Holandia

Kto szuka:

LINK2WORK Sp. z o.o.

Monter - spawacz TIG (podzespoły maszyn spożywczych),18,50€ brutto/h Bergeijk, Holandia

Lokalizacja:

Bergeijk, Holandia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • spawanie metodą TIG (stal nierdzewna, grubość materiału od 1.5 – 3mm) podzespołów maszyn spożywczych
  • montaż detaliczny maszyn spożywczych
  • praca z rysunkiem technicznym
  • wykonywanie różnego rodzaju prac ślusarskich

OFERUJEMY

  • zatrudnienie na warunkach holenderskich z możliwością przejścia na stały kontrakt
  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu. Czas pracy 40-52h/tydzień
  • stawka 18,50€ brutto/h. Tygodniówka po odtrąceniu kosztów pomiędzy 565,22€ - 722,22€ netto/tydzień
  • wynagrodzenie wypłacane co 4 tygodnie, możliwa zaliczka
  • dobre warunki mieszkaniowe, odpłatne 104.75€ / tydzień
  • świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii
  • darmowy transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy
  • ubezpieczenie zdrowotne, odpłatne 35,51€/tydzień
  • szybki proces rekrutacyjny

Wymagania stawiane pracownikowi:

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • kilkuletnie doświadczenie jako spawacz TIG (certyfikaty spawalnicze 141)
  • umiejętność spawania blach o grubości 1.5mm do 3mm
  • umiejętność pracy z rysunkiem technicznym
  •  komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  •  umiejętność spawania aluminium oraz spawania metodą 135/ 136 będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B; własny samochód - mile widziane
  • dokładność, zaangażowanie i chęć do pracy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-26

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: LINK2WORK Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna