PracaOferty pracy HolandiaMonter rurociągów stoczniowych - Holandia

Kto szuka:

Brasco Majchrzyk, Kot Sp. Jawna

Stanowisko:

Monter rurociągów stoczniowych - Holandia

Lokalizacja:

Holandia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Agencja pośrednictwa pracy Brasco poszukuje dla swojego klienta mającego siedzibę w Holandii kandydatów na stanowisko:

Monter rurociągów stoczniowych

Ilość wakatów: 6
Miejsce pracy: Holandia
Nr referencyjny: SB-NL/0724/IE

Oferujemy:

  • wynagrodzenie netto: 21.00 EUR/h
  • darmowe zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych;

Obowiązki:

  • Prefabrykacja wg. rysunku izometrycznego i przygotowanie do montażu rur (branża stoczniowa)
  • Przygotowanie materiału do montażu;
  • Montaż końcowy na statku.
  • Praca z aluminium

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Doświadczenie min. 2 lata w prefabrykacji rur i montażu rurociągów plastikowych na potrzeby instalacji okrętowych;
  • Znajomość rys. izometrycznego i technicznego;
  • Umiejętność zgrzewania.
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego;

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-18

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: Brasco Majchrzyk, Kot Sp. Jawna

branże: Dział techniczny

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lipcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,6% wyższe r/r i wyniosło 8278,63 zł brutto.

Większość ogólnopolskich komitetów wyborczych w swoich programach przedstawia propozycje dotyczące polskiego systemu podatkowego. Eksperci inFakt sprawdzili, jakie byłyby zarobki Polaków, gdyby w życie weszły zmiany proponowane przez ...

Miniony rok branża automotive może zaliczyć do udanych. Prognozy na najbliższą przyszłość nie są już jednak tak optymistyczne, co nie pozostaje bez wpływu na poziom zatrudnienia w sektorze. Nie oznacza to jednak, że pracodawcy porzucili ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.

Do wypłaty zasiłku chorobowego z ZUS potrzebny jest wniosek, nie wystarczy samo zwolnienie lekarskie. Należy także pamiętać, że roszczenie o zasiłek chorobowy przedawnia się po 6 miesiącach od ostatniego dnia okresu, za który zasiłek ...