PracaOferty pracy NiemcyMonter rurociagow-4 dniowy tydzien pracy, Niemcy

Kto szuka:

Perspektiva Doradztwo Personalne & Outsourcing Services

Stanowisko:

Monter rurociagow-4 dniowy tydzien pracy, Niemcy

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska pracy

Prezentacja firmy

Misją firmy PERSPEKTIVA jest dostarczanie Klientom w całej Europie kompleksowego wsparcia w zakresie doboru personelu. Jesteśmy Polską firmą pośrednictwa pracy w kraju i zagranicą.Od kilkunastu lat świadczymy usługi rekrutacji pracowników w Polsce i Europie w wielu dziedzinach gospodarki.Posiadamy certyfikat agencji zatrudnienia o nr 11281.

Opis stanowiska:

  • Montaz instalacji grzewczych, sanitarnych, wodnych i innych
  • Montaz urzadzen rurowych, polaczenia gwintowane, zaciskane i inne
  • Przeglad, konserwacja, naprawa istniejacych instalacji
  • Wykonywanie pracy zgodnie z procedurami i normami

Oferujemy;

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia min 3100-3400 EUR netto miesiecznie (stawka godzinowa 15,62 EUR brutto-podwyzka od 1.03.2025 do 16,21 EUR brutto)
  • Diete netto miesieczna za zwrot za dojazdy
  • VMA 14 EUR diety netto za przepracowany dzien
  • 600 EUR netto dodatku mieszkaniowego
  • Zwroty za codzienne dojazdy do pracy

Oferujemy;

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia min 3100-3400 EUR netto miesiecznie (stawka godzinowa 15,62 EUR)

Dodatkowo;

  • Dodatek za prace w godzinach nadliczbowych+25 % do stawki godzinowej lub mozliwosc uzyskania dodatkowego urlopu
  • Dodatki zmianowe
  • Urlaubs- und Weihnachtsgeld
  • Zagwarantowane zakwaterowanie-koszt po stronie pracownika
  • Praca od zaraz na dlugi okres czasu
  • Zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • Mozliwe czeste powroty do rodziny-3dniowe weekendy.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:

  • Wyksztalcenie jako monter instalacji lub wieloletnie doswiadczenie w zawodzie
  • Gotowosc do pracy po godzinach lub w weekendy (opcjonalnie, do uzgodnienia, 4-dniowy tydzien pracy jest podstawa)
  • Dokladnosc oraz sumiennosc
  • Gotowosc do samodzielnej pracy
  • Prawo jazdy i wlasny samochod
  • Znajomosc j.niemieckiego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-24

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: Perspektiva Doradztwo Personalne & Outsourcing Services

branże: Dział techniczny

Miniony rok branża automotive może zaliczyć do udanych. Prognozy na najbliższą przyszłość nie są już jednak tak optymistyczne, co nie pozostaje bez wpływu na poziom zatrudnienia w sektorze. Nie oznacza to jednak, że pracodawcy porzucili ...

W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

2 maja 2024 r. Parlament Europejski ogłosił nowy akt dotyczący harmonizacji niektórych przepisów socjalnych odnoszących się do transportu drogowego. Regulacje, które zaczną obowiązywać od 22 maja 2024 roku, obejmą m.in. czas pracy ...

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

Fintech to jedna z najszybciej rozwijających się branż na świecie, w tym również w Polsce. Nowe technologie coraz bardziej przejmują kontrolę nad zarządzaniem finansami i pojawia się wiele nowych możliwości zawodowych. Jakie ...