PracaOferty pracy Finlandia: HelsinkiMonter maszyn i urządzeń okrętowych

Kto szuka:

Navicas Oy

Stanowisko:

Monter maszyn i urządzeń okrętowych

Lokalizacja:

Finlandia: Helsinki, Turku

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Poszukujemy specjalistów na stanowisko monter maszyn i urządzeń okretowych do współpracy w zakresie remontów i budów nowych statków w Finlandii:

- praca okresowa na kontarkt, pierwszy projekt niezwłocznie

- umowa wg prawa fińskiego

Wymagania stawiane pracownikowi:

- wymagane doświadczenie w pracy na wskazanym stanowisku

- znajomośc języka angieskiego w stopniu komunikatywnym będzie atutem

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-08-05

do końca oferty: 26 dni

pracodawca: Navicas Oy

branże: Produkcja / Przemysł

9 maja obchodzony jest Dzień Europy. Z tej okazji firma Antal sprawdziła, jaki wpływ na polski rynek pracy miało wejście do Unii Europejskiej.

Jak wynika z najnowszych doniesień serwisu Useme, pierwsze miesiące bieżącego roku przyniosły dość pokaźne wzrosty stawek oferowanych freelancerom. W niektórych przypadkach sięgnęły one nawet 50 proc. Wolni strzelcy mają zatem powody do ...

W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy realizowane jest w ramach uprawnień kierowniczych pracodawcy. W konsekwencji pracodawca ma prawo wtórnie zobowiązać pracownika do świadczenia pracy (zgoda zatrudnionego nie jest wymagana) ...

Początek roku rozpoczął się kolejnymi, ważnymi zmianami dla polskich przewoźników, które przekładają się na wyższe koszty pracownicze, a wszystko wskazuje na to, że to jeszcze nie koniec. Od lipca czeka nas druga podwyżka płacy ...