PracaOferty pracy NiemcyMonter konstrukcji stalowych → praca na wysokościach w Niemczech

Kto szuka:

Sedulus Sp. z o.o.

Monter konstrukcji stalowych → praca na wysokościach w Niemczech

Lokalizacja:

Niemcy, Cały kraj

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • Montaż, demontaż i modernizacja linii napowietrznych
  • Przygotowanie/ustawienie maszyn i wyposażenie placu budowy do wykonania robót montażowych
  • Montaż poziomy i pionowy konstrukcji stalowych słupów energetycznych linii napowietrznych oraz prace naciągowe
  • Przestrzeganie i stosowanie się do norm dotyczących BHP  oraz przestrzeganie wytycznych dotyczących celów jakościowych

Wymagania stanowiska

  • Znajomość języka niemieckiego min. A2
  • Ukończona szkoła zawodowa w dziedzinie technicznej
  • Gotowość do pracy w delegacjach
  • Umiejętność pracy samodzielnej, jak i w zespole
  • Mile widziane ważne prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie oraz brak przeciwwskazań do w pracy na wysokości

Oferujemy

  • Umowę bezpośrednio z polską Firmą Budowlaną
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wstępne szkolenie podczas rozpoczęcia pracy
  • Darmowe zakwaterowanie
  • Bezpłatny lokalny transport do/z pracy
  • Bezpłatny przyjazd i zjazd z kontraktu
  • Ubranie robocze
  • Szkolenia zakończone certyfikatami
  • Możliwość awansu na starszego montera
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-18

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: Sedulus Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

W wakacje wszystko zwalnia. Także aktywność zawodowa wyhamowuje. Część pracowników wykorzystuje urlopy wypoczynkowe, więc wydawać by się mogło, że nie jest to dobry czas na szukanie nowej pracy. Jednak zdaniem ekspertów z Manpower ...

Dynamiczny rozwój sztucznej inteligencji wzbudza nie tylko ciekawość, ale również obawę. Pewnie większości z nas w ostatnim czasie przemknęła przez głowę myśl - co w przyszłości stanie się z moją pracą? Na to pytanie oczywiście ...

Ile można było zarobić w branży IT w I kwartale 2024 roku? Oto dane theprotocol.it, portalu z ofertami pracy branży IT.

Czy trudno jest obecnie o znalezienie pracy w handlu? Odpowiedzi na to i inne pytania dostarcza najnowsze opracowanie Grafton Recruitment, które dowodzi, że w drugim kwartale bieżącego roku liczba ofert pracy wzrosła o 16% rdr. Zapotrzebowanie ...

9 maja obchodzony jest Dzień Europy. Z tej okazji firma Antal sprawdziła, jaki wpływ na polski rynek pracy miało wejście do Unii Europejskiej.