eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracyMonter karton – gips (monter KG)

Kto szuka:

Lambda S.A.

Stanowisko:

Monter karton – gips (monter KG)

Lokalizacja:

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków:
  • Montaż konstrukcji ścian i sufitów oraz płyt kartonowo - gipsowych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:
  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami do montażu k-g,
  • Doświadczenie na stanowisku montera płyt k-g,
  • Dobra znajomość montażu konstrukcji pod suchą zabudowę.

Firma oferuje:

Gwarantujemy:
  • Organizujemy i opłacamy całość wyjazdu za granicę,
  • Bezpłatne zakwaterowanie: mieszkanie/dom w wysokim standardzie (pokoje dwuosobowe, Internet wifi, dostęp do kuchni z pełnym wyposażeniem, minimum jedna łazienka, pralka, środki czystości, tv),
  • Codzienny transport na budowę i z powrotem,
  • Narzędzia do pracy, ubrania robocze i sprzęt BHP wysokiej jakości,
  • Polską umowę o pracę na 32 miesiące z pełnymi świadczeniami ZUS oraz ubezpieczenie zdrowotne za granicą (EKUZ),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - im większym fachowcem jesteś, tym wyższą masz stawkę,
  • Jeśli potrzebujesz wcześniej wypłatę otrzymasz od nas zaliczkę,
  • Jak polecisz nam do pracy swojego brata, szwagra, kolegę czy teścia otrzymasz dodatek za polecenie 250 euro.

Zatrudniamy również obywateli Ukrainy pod warunkiem posiadania Karty stałego pobytu lub statusu rezydenta długoterminowego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-25

do końca oferty: 30 dni

pracodawca: Lambda S.A.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Wysokość płacy minimalnej to aktualnie gorący temat w Polsce. W 2023 roku mieliśmy do czynienia z dwukrotną podwyżką minimalnego wynagrodzenia. Taka sytuacja będzie miała miejsce również w 2024 roku.

Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.

O dysproporcjach występujących pomiędzy zarobkami kobiet i mężczyzn jest ciągle głośno i nie ma w tym nic zaskakującego, skoro problem luki płacowej od lat nie traci na aktualności. Dobitnym tego potwierdzeniem są chociażby doniesienia ...

Pracodawca powinien zgłosić pracownika do ubezpieczeń społecznych i ubezpieczenia zdrowotnego w ciągu 7 dni od nawiązania stosunku pracy. Jeśli pracownik ma wątpliwości czy pracodawca dokonał zgłoszenia, sam może to sprawdzić na ...